Radlands
Radlands je súťažná, súbojová kartová duelovka, založená na odhaľovaní čo najsilnejších kombinácií kariet. Vystupujte v nej ako vodca svojej postapokalyptickej skupiny preživších. V intenzívnych súbojoch sa snažíte ochrániť svoje tri tábory pred zhubnou mocou konkurenčného kmeňa. Ak sú všetky zničené, prehrávate hru! Hlavným zdrojom v hre je voda. V hre budete hrať s členmi vášho klanu, udalosťami a využívaním schopností kariet, ktoré už máte na stole. Ľudia chránia vaše tábory a poskytujú užitočné schopnosti, zatiaľ čo udalosti sú silnými efektmi, ktoré síce vyžadujú istý čas, ale ich prínos je markantný. Obaja hráči ťahajú karty z rovnakého balíčka. Všetky karty je možné zahrať na stôl alebo odhodiť pre rýchle efekty „haraburdia“. Ak chcete v tomto neľútostnom súboji zvíťaziť, budete musieť spravovať svoje karty a vodu múdro!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
27,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Radlands je súťažná, súbojová kartová duelovka, založená na odhaľovaní čo najsilnejších kombinácií kariet.

Vystupujte v nej ako vodca svojej postapokalyptickej skupiny preživších. V intenzívnych súbojoch sa snažíte ochrániť svoje tri tábory pred zhubnou mocou konkurenčného kmeňa. Ak sú všetky zničené, prehrávate hru!

Hlavným zdrojom v hre je voda. V hre budete hrať s členmi vášho klanu, udalosťami a využívaním schopností kariet, ktoré už máte na stole. Ľudia chránia vaše tábory a poskytujú užitočné schopnosti, zatiaľ čo udalosti sú silnými efektmi, ktoré síce vyžadujú istý čas, ale ich prínos je markantný.

Obaja hráči ťahajú karty z rovnakého balíčka. Všetky karty je možné zahrať na stôl alebo odhodiť pre rýchle efekty „haraburdia“. Ak chcete v tomto neľútostnom súboji zvíťaziť, budete musieť spravovať svoje karty a vodu múdro!

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20-40 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Daniel Piechnick
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje