Rally Fally
Štyria princovia osedlali svoje lietajúce koberce a vydali sa za pokladmi arabskou tisíc a jednou nocou. Musia byť ale veľmi opatrní a obratní, aby sa vyhli všetkým vzduchovým bublinám, ktoré by mohli ich plány prekaziť. Kto sa ako prvý dostane ku všetkým pokladom a zvíťazí? Vyberte si jedného zo štyroch princov a pomocou príkazových letových kariet ho navigujte nočnou oblohou tak, aby postupne obletel všetky poklady určené zadaním. Herný plán je magnetický a na niektorých miestach obsahuje vzduchové bubliny, ktoré samy od seba menia smer letu vášho princa a vyžadujú opätovné plánovanie trasy. Pretože herný plán môžete pred zahájením hry otočiť štyrmi rôznymi spôsobmi, čím sa mení pozícia vzduchových bublín, nehrozí, že by vás hra rýchlo omrzela… Mladší hráči sa snažia preletieť svoju trasu, starší si môžu zábavu spestriť škodoradostným plánovaním ako vytlačiť súperov  z ich pozícií, preto je hra chytľavá pre všetky vekové kategórie. )
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
26,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Štyria princovia osedlali svoje lietajúce koberce a vydali sa za pokladmi arabskou tisíc a jednou nocou. Musia byť ale veľmi opatrní a obratní, aby sa vyhli všetkým vzduchovým bublinám, ktoré by mohli ich plány prekaziť. Kto sa ako prvý dostane ku všetkým pokladom a zvíťazí?

Vyberte si jedného zo štyroch princov a pomocou príkazových letových kariet ho navigujte nočnou oblohou tak, aby postupne obletel všetky poklady určené zadaním. Herný plán je magnetický a na niektorých miestach obsahuje vzduchové bubliny, ktoré samy od seba menia smer letu vášho princa a vyžadujú opätovné plánovanie trasy. Pretože herný plán môžete pred zahájením hry otočiť štyrmi rôznymi spôsobmi, čím sa mení pozícia vzduchových bublín, nehrozí, že by vás hra rýchlo omrzela…

Mladší hráči sa snažia preletieť svoju trasu, starší si môžu zábavu spestriť škodoradostným plánovaním ako vytlačiť súperov  z ich pozícií, preto je hra chytľavá pre všetky vekové kategórie.

)

Obsah hry:
  • herný plán
  • podstavec
  • 4 veľké lietajúce koberce (drevené disky vo farbách hráčov)
  • 4 malé lietajúce koberce (drevené disky vo farbách hráčov)
  • 4 herné dosky
  • 20 kariet ovládania letu
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Peter Schackert
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje