Randomise
Hra Randomise je veľmi podobná hre Activity. Hráč, ktorý je na ťahu najprv určí, či chce opisovať, kresliť, alebo hrať pandomímu a následne či chce ľahkú alebo ťažkú obtiažnosť. Potom si vyberie po jednej karte z troch kôpok, označených A, B a C. Na každej karte sú 3 slová pre každú úroveň, označené číslami 1-3. Karty A určujú vlastnosť, B postavu a C činnosť. Súperiaci tím určí čísla, čím hráč na ťahu dostane zadanie (napr. 2-1-3, z karty A druhé slovo, z B prvé a z karty C tretie) "aký kto čo robí" (smradľavá kengura hrá na saxofóne). Podľa aktivity ktorú si vybral má určitý čas na to, aby jeho spoluhráč uhádol čo opisuje (30 sekúnd), znázorňuje (60 sekúnd), alebo kreslí (90 sekúnd). Za každú uhádnutú kartu (maximálne 3 za kolo) získa tím jeden bod, plus jeden v ľahkej alebo tri v ťažkej úrovni bodov navyše.  Odporúča sa dávať pozor aj pri súperových pokusoch, pretože ak neuhádnu celé zadanie, máte jeden tip, ak je správny získavate bonusové body vy!! Tím, ktorý ako prvý dosiahne 30 bodov zvíťazí.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
4 hráči
Jazyk hry:
12,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hra Randomise je veľmi podobná hre Activity. Hráč, ktorý je na ťahu najprv určí, či chce opisovať, kresliť, alebo hrať pandomímu a následne či chce ľahkú alebo ťažkú obtiažnosť. Potom si vyberie po jednej karte z troch kôpok, označených A, B a C. Na každej karte sú 3 slová pre každú úroveň, označené číslami 1-3. Karty A určujú vlastnosť, B postavu a C činnosť. Súperiaci tím určí čísla, čím hráč na ťahu dostane zadanie (napr. 2-1-3, z karty A druhé slovo, z B prvé a z karty C tretie) "aký kto čo robí" (smradľavá kengura hrá na saxofóne). Podľa aktivity ktorú si vybral má určitý čas na to, aby jeho spoluhráč uhádol čo opisuje (30 sekúnd), znázorňuje (60 sekúnd), alebo kreslí (90 sekúnd). Za každú uhádnutú kartu (maximálne 3 za kolo) získa tím jeden bod, plus jeden v ľahkej alebo tri v ťažkej úrovni bodov navyše. 

Odporúča sa dávať pozor aj pri súperových pokusoch, pretože ak neuhádnu celé zadanie, máte jeden tip, ak je správny získavate bonusové body vy!! Tím, ktorý ako prvý dosiahne 30 bodov zvíťazí.

Parametre:
Počet hráčov:
4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Hazel Reynolds
Rok vydania:
2016
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje