Raptor
Mama Raptor ušla zo svojho výbehu a uložila svoje vajce do parku. Tím vedcov musí chytiť samičku s mláďaťom, aby neušli do lesa.  Raptor je asymetrická kartová hra pre dvoch hráčov, kde jeden ovláda raptory a druhý tím vedcov. Pohybujete sa pomocou kariet. V každom kole hráč, ktorý zahral nižšiu kartu vykoná zodpovedajúcu akciu. Jeho súper sa môže pohnúť alebo zaútočiť podľa rozdielu hodnôt na kartách. Vedci vedia používať oheň, pohybovať sa jeepmi, raptory sa môžu skryť medzi stromami, alebo vystrašiť vedcov krikom.
Odporúčaný vek:
9 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
25,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Mama Raptor ušla zo svojho výbehu a uložila svoje vajce do parku. Tím vedcov musí chytiť samičku s mláďaťom, aby neušli do lesa. 

Raptor je asymetrická kartová hra pre dvoch hráčov, kde jeden ovláda raptory a druhý tím vedcov. Pohybujete sa pomocou kariet. V každom kole hráč, ktorý zahral nižšiu kartu vykoná zodpovedajúcu akciu. Jeho súper sa môže pohnúť alebo zaútočiť podľa rozdielu hodnôt na kartách. Vedci vedia používať oheň, pohybovať sa jeepmi, raptory sa môžu skryť medzi stromami, alebo vystrašiť vedcov krikom.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
9+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Bruno Cathala, Bruno Faidutti
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje