Risk (Refresh)
Risk (Refresh) je klasická vojnová hra v novšom vydaní. Oproti staršej verzii, nájdete v krabici nové komponenty a do hry sú pridané aj nové mestá a hlavné mestá spolu s novými cieľmi a odmenami za splnenie jednotlivých cieľov.  Táto verzia výrazne skracuje hrací čas a upravuje podmienky víťazstva. Víťazom sa stane hráč, ktorý ako prvý splní 3 ciele, zatiaľ čo ovláda hlavné mesto.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
42,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Risk (Refresh) je klasická vojnová hra v novšom vydaní. Oproti staršej verzii, nájdete v krabici nové komponenty a do hry sú pridané aj nové mestá a hlavné mestá spolu s novými cieľmi a odmenami za splnenie jednotlivých cieľov. 

Táto verzia výrazne skracuje hrací čas a upravuje podmienky víťazstva. Víťazom sa stane hráč, ktorý ako prvý splní 3 ciele, zatiaľ čo ovláda hlavné mesto.

 

Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rob Daviau
Rok vydania:
2008
Hodnotenie hry
Martina
1.8.2019
Hra je veľmi krásne spracovaná, plán, figúrky, krabičky, kartičky. Skutočne krásne prevedenie. Samotná hra ma ale veľmi nebavila."Bojovanie" je len o šťastí (hádzanie kociek).... Hrali sme ju štyria a pokiaľ sa človek dostal opäť na rad, prešlo niekedy aj 10 minút. Už počas hry som mala potrebu ju niekoľko krát svojvoľne ukončiť. Hru budem istotne posúvať ďalej, v mojej zbierke nemá čo hľadať.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje