River Dragons
V hre River Dragons sa snažíte vybudovať doskový mostík cez vodnú plochu. Aké jednoduché! Pokiaľ by však všetci hráči spolupracovali. A to rozhodne nebudú!  Každý totiž sleduje vlastné ciele a stavia vlastnú cestu.  V samotnej hre si hráči vyberajú jednu kartu zo svojej sady piatich akčných kariet. Pomocou nich môžu postaviť základný kameň, postaviť časť mostíka, pohnúť svojou figúrkou, zrušiť akciu iného hráča alebo odstrániť jednu dosku z mostíka alebo základný kameň. A ako sa dá očakávať, hra, kde si hráči vyberajú rôzne akcie simultánne, je celkom chaotická. Hra obsahuje obojstranný hrací plán (na rozdiel od staršej edície). Na jednej strane sú na hracej ploche miesta pre základné kamene určené, na druhej strane ich môžete umiestňovať ľubovolne.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
33,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre River Dragons sa snažíte vybudovať doskový mostík cez vodnú plochu. Aké jednoduché! Pokiaľ by však všetci hráči spolupracovali. A to rozhodne nebudú!  Každý totiž sleduje vlastné ciele a stavia vlastnú cestu. 

V samotnej hre si hráči vyberajú jednu kartu zo svojej sady piatich akčných kariet. Pomocou nich môžu postaviť základný kameň, postaviť časť mostíka, pohnúť svojou figúrkou, zrušiť akciu iného hráča alebo odstrániť jednu dosku z mostíka alebo základný kameň. A ako sa dá očakávať, hra, kde si hráči vyberajú rôzne akcie simultánne, je celkom chaotická.

Hra obsahuje obojstranný hrací plán (na rozdiel od staršej edície). Na jednej strane sú na hracej ploche miesta pre základné kamene určené, na druhej strane ich môžete umiestňovať ľubovolne.

Obsah hry:
  • 1 obojstranný hrací plán
  • 6 figúrok (3 dievčatá, 3 chlapci)
  • 36 očíslovaných doštičiek
  • 1 karta prvého hráča
  • 78 akčných kariet
  • 27 základných kameňov
Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Roberto Fraga
Rok vydania:
2012
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje