Romans go home!
Romans Go Home! je rýchla, zábavná, bojová kartová hra, v ktorej sa snažíte zajať najväčšiu a najsilnejšiu Rímsku pevnosť. Každý hráč si vyberie farbu svojho klanu a dostane 9 bojovníkov. Hra má 3 kolá, v ktorých sa snažíte získať čo najviac bodov. Na začiatku každého kola sa otočí 6 pevností o ktoré budete v tomto kole bojovať. Každý hráč si zamieša svoj balík bojovníkov a potiahne si 7 kariet, z ktorých ešte jednu odloží. Potom každý rozmiestni svojich 6 bojovníkov pod pevnosti lícom nadol (jeden bojovník ku každej pevnosti). Karty bojvníkov majú čísla (sila útoku) a špeciálnu schopnosť. Každé kolo hráči otočia svojích bojovníkov pod prvou pevnosťou, vyhodnotia špeciálne schopnosti a určia kto vyhral pevnosť v tomto kole. Hráč ktorý vyhral odloží svojich bojovníkov, ktorí bojovali o túto pevnosť. Ostatní bojovníci tu ostávajú a pomáhajú bojovať o ďalšie pevnosťi. Hráči musia predpokladať súperove ťahy aby získali najlepšiu pevnosť.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
9,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Romans Go Home! je rýchla, zábavná, bojová kartová hra, v ktorej sa snažíte zajať najväčšiu a najsilnejšiu Rímsku pevnosť.

Každý hráč si vyberie farbu svojho klanu a dostane 9 bojovníkov. Hra má 3 kolá, v ktorých sa snažíte získať čo najviac bodov. Na začiatku každého kola sa otočí 6 pevností o ktoré budete v tomto kole bojovať. Každý hráč si zamieša svoj balík bojovníkov a potiahne si 7 kariet, z ktorých ešte jednu odloží. Potom každý rozmiestni svojich 6 bojovníkov pod pevnosti lícom nadol (jeden bojovník ku každej pevnosti). Karty bojvníkov majú čísla (sila útoku) a špeciálnu schopnosť. Každé kolo hráči otočia svojích bojovníkov pod prvou pevnosťou, vyhodnotia špeciálne schopnosti a určia kto vyhral pevnosť v tomto kole. Hráč ktorý vyhral odloží svojich bojovníkov, ktorí bojovali o túto pevnosť. Ostatní bojovníci tu ostávajú a pomáhajú bojovať o ďalšie pevnosťi. Hráči musia predpokladať súperove ťahy aby získali najlepšiu pevnosť.

Obsah hry:
  • 54 kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Eric B. Vogel
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje