Rookie One-touch magnetic holder UP 180PT UV
Obaly Ultra PRO One Touch poskytujú maximálnu ochranu pre vaše najvzácnejšie karty. Je zdobený pozláteným nápisom Rookie Card, pre jednoduchšiu a lepšiu prezentáciu vašich vzácnych nováčikovských kariet! Tento tank medzi obalmi disponuje jednoduchým a bezpečným magnetickým uzatváraním, UV odolným materiálom bez PVC, špeciálne tvarovanými okrajmi na ochranu rohov vašich kariet, a matnými okrajmi aby vaše karty ešte viac vynikli. Tento model najlepšie ochráni karty v rozmeroch 2.5" x 3.5" (standard) do hrúbky 180pt.
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
2,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Obaly Ultra PRO One Touch poskytujú maximálnu ochranu pre vaše najvzácnejšie karty. Je zdobený pozláteným nápisom Rookie Card, pre jednoduchšiu a lepšiu prezentáciu vašich vzácnych nováčikovských kariet!

Tento tank medzi obalmi disponuje jednoduchým a bezpečným magnetickým uzatváraním, UV odolným materiálom bez PVC, špeciálne tvarovanými okrajmi na ochranu rohov vašich kariet, a matnými okrajmi aby vaše karty ešte viac vynikli. Tento model najlepšie ochráni karty v rozmeroch 2.5" x 3.5" (standard) do hrúbky 180pt.

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje