Root: The Marauder Expansion
Dotatočný obsah pre jednu z najkrajších a najkomplexnejších asymetrických hier Root predstavuje dve nové frakcie Lesnej Ríše – Lord of the Hundreds (Pána mnohých) and Keepers in Iron (Strážcov v železe) – spolu so štyrmi jednotkami pomocníkov a novým rozvrhnutím základného nastavenia. Vychutnajte si nové frakcie:Lord of the Hundreds – Potlačte v lese akýkoľvek odpor a v prípade potreby ho vypáľte do tla. Nestrpíte žiaden nesúhlas a vládnete železnou rukou.Keepers in Iron – Veďte svoj rád vyhnancov a vašej veci oddaných rytierov do boja, aby ste získali posvätné staroveké relikvie. Pre slávu! Potrebujete viac spojencov vo vašom ťažení za víťazstvom v Lesnej ríši? V tomto rozšírení objavíte vďaka novým jednotkám pomocníkov jedinečné stratégie a urobíte les ešte chaotickejší a zábavnejší.  Osem nových pomocných jednotiek:- Forest Patrol (Lesná hliadka) a Feline Physicians (Mačací lekári)- Last Dynasty (Posledná dynastia) a Bluebird Nobles (Modrokrídla šľachta)- Spring Uprising (Jarné povstanie) a Rabbit Scouts (Králičí prieskumníci)- The Exile (Exil) a The Bandit (Bandita) Ide o rozšírenie a na odohratie je potrebná základná verzia hry Root. Pre nadšencov nájomných jednotiek odporúčame aj Root: Marauder Hireling Pack & Hireling Box so šiestimi novými jednotkami a krabičkou pre všetky ostatné jednotky. 
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
47,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Dotatočný obsah pre jednu z najkrajších a najkomplexnejších asymetrických hier Root predstavuje dve nové frakcie Lesnej Ríše – Lord of the Hundreds (Pána mnohých) and Keepers in Iron (Strážcov v železe) – spolu so štyrmi jednotkami pomocníkov a novým rozvrhnutím základného nastavenia.

Vychutnajte si nové frakcie:
Lord of the Hundreds – Potlačte v lese akýkoľvek odpor a v prípade potreby ho vypáľte do tla. Nestrpíte žiaden nesúhlas a vládnete železnou rukou.
Keepers in Iron – Veďte svoj rád vyhnancov a vašej veci oddaných rytierov do boja, aby ste získali posvätné staroveké relikvie. Pre slávu!

Potrebujete viac spojencov vo vašom ťažení za víťazstvom v Lesnej ríši? V tomto rozšírení objavíte vďaka novým jednotkám pomocníkov jedinečné stratégie a urobíte les ešte chaotickejší a zábavnejší. 

Osem nových pomocných jednotiek:
- Forest Patrol (Lesná hliadka) a Feline Physicians (Mačací lekári)
- Last Dynasty (Posledná dynastia) a Bluebird Nobles (Modrokrídla šľachta)
- Spring Uprising (Jarné povstanie) a Rabbit Scouts (Králičí prieskumníci)
- The Exile (Exil) a The Bandit (Bandita)

Ide o rozšírenie a na odohratie je potrebná základná verzia hry Root. Pre nadšencov nájomných jednotiek odporúčame aj Root: Marauder Hireling Pack & Hireling Box so šiestimi novými jednotkami a krabičkou pre všetky ostatné jednotky. 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Herné rozšírenia
Root: The Marauder Upgrade kit 3dPrint (30ks)
skladom, odosielame čo najskôr
29,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje