Sabotér - 20 let
Pri príležitosti 20. výročia mimoriadne obľúbenej blafovacej klasiky Sabotér vyšla táto jubilejná, limitovaná edícia Sabotér - 20 let (rokov)! Hráčom ponúka špeciálne karty, minirozšírenia a navyše obsahuje kompletnú hru Sabotér rozšíření! V tejto svižnej kartovej hre, založenej na princípe skrytých identít na seba beriete podobu trpaslíkov. Časť hráčov predstavuje zlatokopov a prepracovávajú sa tunelom hlbšie do vnútra hory, aby našli poklady. Ostatní sa stanú sabotérmi, snažiaci sa stavať zlatokopom do cesty nepríjemné prekážky. Členovia každej skupiny by sa mali navzájom podporovať, hoci sa môžu často len domnievať, kto je kto. Keď sa zlatokopom podarí vytvoriť cestičku k pokladu sú odmenení zlatými "nugetmi", zatiaľ čo sabotéri odchádzajú s prázdnymi rukami. Ak sa však zlatokopovia k pokladu nedostanú, zhrabnú ho sabotéri.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-12 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pri príležitosti 20. výročia mimoriadne obľúbenej blafovacej klasiky Sabotér vyšla táto jubilejná, limitovaná edícia Sabotér - 20 let (rokov)! Hráčom ponúka špeciálne karty, minirozšírenia a navyše obsahuje kompletnú hru Sabotér rozšíření!

V tejto svižnej kartovej hre, založenej na princípe skrytých identít na seba beriete podobu trpaslíkov. Časť hráčov predstavuje zlatokopov a prepracovávajú sa tunelom hlbšie do vnútra hory, aby našli poklady. Ostatní sa stanú sabotérmi, snažiaci sa stavať zlatokopom do cesty nepríjemné prekážky. Členovia každej skupiny by sa mali navzájom podporovať, hoci sa môžu často len domnievať, kto je kto. Keď sa zlatokopom podarí vytvoriť cestičku k pokladu sú odmenení zlatými "nugetmi", zatiaľ čo sabotéri odchádzajú s prázdnymi rukami. Ak sa však zlatokopovia k pokladu nedostanú, zhrabnú ho sabotéri.

 

Obsah hry:

210 kariet, 2 minirozšírenia, 2 kartónový trpaslíci, 33 žetónov zlata, 1 gumový pásik, kompletná hra Sabotér a rozšírenia, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-12 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Frederic Moyersoen
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Skladom, odosielame čím skôr
7,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje