Samarkand
Samarkand, hra odohrávajúca sa na Hodvábnej ceste – starovekej a stredovekej obchodnej trase v Oriente. V roli bohatého kupca sa snažíte výhodnými sobášmi dostať do obchodníckych rodín a využiť ich vplyv. Postupne budujete ich obchodné cesty v snahe získať čo najväčšie bohatstvo. Rodiny však majú rozdielne postavenia - čím väčší vplyv a perspektívu majú, tým viac vás bude stáť, ak sa chcete stať ich súčasťou. Staráte sa o putovanie vašej karavány, získavate nové plodiny, predávate tovar a nadväzujete obchodné vzťahy s inými rodinami. Nájdite spôsob, ako čo najlepšie využiť všetky príležitostí súčasne a staňte sa najbohatším obchodníkom celej Hodvábnej cesty! Samarkand je zaujímavou strategickou hrou, ktorá nestráca čaro pri rôznych počtoch hráčov ani častým hraním vďaka množstvám taktík, ktoré je možné použiť.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
34,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Samarkand, hra odohrávajúca sa na Hodvábnej ceste – starovekej a stredovekej obchodnej trase v Oriente.

V roli bohatého kupca sa snažíte výhodnými sobášmi dostať do obchodníckych rodín a využiť ich vplyv. Postupne budujete ich obchodné cesty v snahe získať čo najväčšie bohatstvo. Rodiny však majú rozdielne postavenia - čím väčší vplyv a perspektívu majú, tým viac vás bude stáť, ak sa chcete stať ich súčasťou. Staráte sa o putovanie vašej karavány, získavate nové plodiny, predávate tovar a nadväzujete obchodné vzťahy s inými rodinami.

Nájdite spôsob, ako čo najlepšie využiť všetky príležitostí súčasne a staňte sa najbohatším obchodníkom celej Hodvábnej cesty!

Samarkand je zaujímavou strategickou hrou, ktorá nestráca čaro pri rôznych počtoch hráčov ani častým hraním vďaka množstvám taktík, ktoré je možné použiť.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
David Peters, Harry Wu
Rok vydania:
2010
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje