Sanctum CZ
Sanctum je epická dobrodružná hra pre 2-4 hráčov, inšpirovaná počítačovou klasikou Diablo. Sanctum, kedysi hrdé a silné mesto, ovládli armády temnoty vedené Malghazarom, pánom démonov. Hrdinovia z odľahlých kútov sveta sa vydávajú na jeho záchranu. Ktokoľvek, kto bude chcieť zlo poraziť, bude musieť prejsť spustošenou krajinou a prebojovať sa hordami nepriateľov až k Planúcemu trónu, aby sa nakoniec stretol so samotným Malghazarom. Len jeden sa ale môže stať skutočným osloboditeľom Sancta. Budeš to ty? Každý z hrdinov má svoju vlastnú motiváciu, prečo túto cestu podstupuje, či už je to túžba po moci, pomsta, snaha očistiť svoju česť, alebo proste osudové predurčenie. Pri boji s nepriateľmi sa počíta každý hod kockami, ale sú to predovšetkým schopnosti a vybavenie, čo cestou získavaš, ktoré nakoniec rozhodnú o úspechu tvojej výpravy. Filip Neduk, autor Adrenalinu, nyní přichází s další strategickou hrou inspirovanou známým videoherním žánrem. Přijmeš tuto výzvu?
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
44,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Sanctum je epická dobrodružná hra pre 2-4 hráčov, inšpirovaná počítačovou klasikou Diablo.

Sanctum, kedysi hrdé a silné mesto, ovládli armády temnoty vedené Malghazarom, pánom démonov. Hrdinovia z odľahlých kútov sveta sa vydávajú na jeho záchranu. Ktokoľvek, kto bude chcieť zlo poraziť, bude musieť prejsť spustošenou krajinou a prebojovať sa hordami nepriateľov až k Planúcemu trónu, aby sa nakoniec stretol so samotným Malghazarom.

Len jeden sa ale môže stať skutočným osloboditeľom Sancta. Budeš to ty?

Každý z hrdinov má svoju vlastnú motiváciu, prečo túto cestu podstupuje, či už je to túžba po moci, pomsta, snaha očistiť svoju česť, alebo proste osudové predurčenie. Pri boji s nepriateľmi sa počíta každý hod kockami, ale sú to predovšetkým schopnosti a vybavenie, čo cestou získavaš, ktoré nakoniec rozhodnú o úspechu tvojej výpravy.


Filip Neduk, autor Adrenalinu, nyní přichází s další strategickou hrou inspirovanou známým videoherním žánrem. Přijmeš tuto výzvu?

Obsah hry:

3 oboustranné plány jednotlivých dějství, 1 deska démonů, 1 deska požehnání, 4 hráčské desky, 4 žetony života, 18 oboustranných žetonů lektvarů, 5 žetonů zuřivosti, 12 destiček schopností (3 pro každou postavu), 24 karet schopností (6 pro každou postavu), 12 žetonů požehnání, 3 dílky zásahu shůry, 6 karet startovních bonusů, 84 karet démonů/předmětů, 51 karet pána démonů, 85+ plastových žetonů výdrže, vůle a zásahu, 84 plastových kamenů, 4 plastové miniatury, 24 dřevěných kostek, 4 přehledové listy, pravidla hry  

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Filip Neduk
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje