Scratch Wars - Album zbraní A5
Každý správny hráč a zberateľ Scratch Wars musí mať svoje karty bezpečne uložené vo svojom zberateľskom albume. Album na karty zbraní sa jednoducho prenáša a môžeš si ho zobrať všade so sebou. Do Albumu sa vojde 96 kariet. Scratch Wars je netradičná zberateľská kartová hra, ktorá obsahuje obrovské množstvo herných variant a herných módov. Poraz kamaráta v boji so skutočnými kartami, vybav hrdinov zbraňami, vytvor tím alebo dokonca celú armádu. Alebo si načítaj karty (každá karta má unikátny QR kód) do aplikácie pre iOS alebo Android a objavuj svet online. Dobývaj územia, vyhrávaj turnaje, získaj slávu, mocné kúzla! A to je len začiatok... V hre sa nachádza obrovské množstvo hrdinov s rôznymi menami a kombináciami vlastností. Hru je možné si zahrať vo dvojici, stačí na ňu jeden hrdina a jedna zbraň. Karty sú stieracie a práve to stieranie je veľmi napínavé. Bude to raritný hrdina? Alebo hrdina so super bonusmi? Hodia sa bonusy k zbrani? Zotri a objavuj!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
7-30 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
3,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Každý správny hráč a zberateľ Scratch Wars musí mať svoje karty bezpečne uložené vo svojom zberateľskom albume. Album na karty zbraní sa jednoducho prenáša a môžeš si ho zobrať všade so sebou. Do Albumu sa vojde 96 kariet.

  Scratch Wars je netradičná zberateľská kartová hra, ktorá obsahuje obrovské množstvo herných variant a herných módov. Poraz kamaráta v boji so skutočnými kartami, vybav hrdinov zbraňami, vytvor tím alebo dokonca celú armádu. Alebo si načítaj karty (každá karta má unikátny QR kód) do aplikácie pre iOS alebo Android a objavuj svet online. Dobývaj územia, vyhrávaj turnaje, získaj slávu, mocné kúzla! A to je len začiatok...

  V hre sa nachádza obrovské množstvo hrdinov s rôznymi menami a kombináciami vlastností. Hru je možné si zahrať vo dvojici, stačí na ňu jeden hrdina a jedna zbraň. Karty sú stieracie a práve to stieranie je veľmi napínavé. Bude to raritný hrdina? Alebo hrdina so super bonusmi? Hodia sa bonusy k zbrani? Zotri a objavuj!

  Parametre:
  Počet hráčov:
  2-8 hráčov
  Dĺžka hry:
  7-30 min.
  Odporúčaný vek:
  10+
  Jazyk hry:
  Jazyk pravidiel:
  Výrobca:
  Autor:
  Jiri Mikolas
  Rok vydania:
  2017
  Podobné hry
  Hry ako životná filozofia
  Rýchle dodanie objednávky
  Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje