Scythe: The Rise of Fenris
Scythe: The Rise of Fenris je tretie rozšírenie  k jednej z najúspešnejších hier roku 2016 - Scythe. Pridáva nové herné možnosti pre každého hráča a hlavne hernú kampaň, ktorá pozostáva z 8 epizód. Zatiaľ sa veľa o kampani nevie, pretože je tak trochu legacy. Je uložená v 5 boxoch a 6 punchboardoch a k jej obsahu sa budete postupne prepracovávať. Bude však resetovateľná a plne znovuhrateľná.  Scythe: The Rise of Fenris taktiež obsahuje 11 nových minimodulov, ktoré sa dajú rôzne kombinovať a každý hráč si ich môže nastaviť podľa svojich preferencií. Sú plne kombinovateľné so všetkými predchádzajúcimi rozšíreniami a obsahujú aj kooperatívny mód.    
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
70-140 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
49,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Scythe: The Rise of Fenris je tretie rozšírenie  k jednej z najúspešnejších hier roku 2016 - Scythe. Pridáva nové herné možnosti pre každého hráča a hlavne hernú kampaň, ktorá pozostáva z 8 epizód. Zatiaľ sa veľa o kampani nevie, pretože je tak trochu legacy. Je uložená v 5 boxoch a 6 punchboardoch a k jej obsahu sa budete postupne prepracovávať. Bude však resetovateľná a plne znovuhrateľná. 

Scythe: The Rise of Fenris taktiež obsahuje 11 nových minimodulov, ktoré sa dajú rôzne kombinovať a každý hráč si ich môže nastaviť podľa svojich preferencií. Sú plne kombinovateľné so všetkými predchádzajúcimi rozšíreniami a obsahujú aj kooperatívny mód.

 

 

Obsah hry:
  • detailed episodic guidebook
  • 13 plastic miniatures
  • 62 wooden tokens
  • 2 custom dice
  • 25 tiles
  • 100+ cardboard tokens.
Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
70-140 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jamey Stegmaier
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje