Senjutsu: Bitva o Japonsko
V akčnej samurajskej bojovke Senjutsu: Bitva o Japonsko vás čaká neľútostný boj. Občianska vojna drví feudálne Japonsko ako mlynček na mäso a klany postavené proti sebe sa na krajinu vychádzajúceho slnka vrhli ako krkavce na čerstvú zdochlinu. Využite jedinečné atribúty svojej postavy k porážke oponentov v rýchlych, napínavých a tematicky krásne zvládnutých súbojoch.    Okrem krásnych figúrok si užijete priehršť možností úprav vášho balíčka a hlavne naozaj dobre vystavané akčné sekvenčné súboje. Tie sú extrémne rýchle a výborne pracujú s atmosférou súboja na život a na smrť. Bonusom je možnosť hrať nie len kompetitívne, ale aj kooperačne, či v sólo móde. Hru tvoria jednotlivé kolá, počas ktorých hráči ovládajú svojho samuraja. V duchu klasických samurajských filmov si vyberiete z vášho balíčka schopností karty, ktoré neskôr zahráte tak, že ich vyložíte lícom nadol, rovnako ako váš protivník v napínavom očakávaní smršti, ktorá vás čaká. Na konci tanca čepelí zostane stáť iba jeden z vás. Odídete z boja ako víťaz?
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
46,99 €
Predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Predobjednávka
Predajňa BB: Predobjednávka
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V akčnej samurajskej bojovke Senjutsu: Bitva o Japonsko vás čaká neľútostný boj. Občianska vojna drví feudálne Japonsko ako mlynček na mäso a klany postavené proti sebe sa na krajinu vychádzajúceho slnka vrhli ako krkavce na čerstvú zdochlinu. Využite jedinečné atribúty svojej postavy k porážke oponentov v rýchlych, napínavých a tematicky krásne zvládnutých súbojoch.   

Okrem krásnych figúrok si užijete priehršť možností úprav vášho balíčka a hlavne naozaj dobre vystavané akčné sekvenčné súboje. Tie sú extrémne rýchle a výborne pracujú s atmosférou súboja na život a na smrť. Bonusom je možnosť hrať nie len kompetitívne, ale aj kooperačne, či v sólo móde.

Hru tvoria jednotlivé kolá, počas ktorých hráči ovládajú svojho samuraja. V duchu klasických samurajských filmov si vyberiete z vášho balíčka schopností karty, ktoré neskôr zahráte tak, že ich vyložíte lícom nadol, rovnako ako váš protivník v napínavom očakávaní smršti, ktorá vás čaká. Na konci tanca čepelí zostane stáť iba jeden z vás. Odídete z boja ako víťaz?

Obsah hry:

16 detailných figúrok (32mm)
2 obojstranné dosky bojísk
1 sólovú a kooperatívnu knihu kampane
1 pravidlá hry
324 kariet
18 žetónov sústredenia
9 automatických protivníkov
6 sád prstencov Kamae a žetónov výhod
5 kartónových prvkov terénu

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Paul D. Allen, James Faulkner
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje