SETI: Search for Extraterrestrial Intelligence CZ
Vo vesmírnej premýšľavej hre SETI: Search for Extraterrestrial Intelligence pre 1–4 hráčov vediete vedeckú inštitúciu, ktorej úlohou je hľadať stopy života mimo planéty Zem. Hra čerpá inšpiráciu zo súčasných, alebo nových technológií a úsilia v oblasti prieskumu vesmíru. Hráči budú skúmať blízke planéty a ich mesiace vypúšťaním sond zo Zeme, pričom využívajú neustále sa meniace polohy planét. Rozhodnite sa, či pristanete na ich povrchu a odoberiete cenné vzorky, alebo zostanete na obežnej dráhe kvôli širšiemu prieskumu. Okrem toho, nasmerovaním svojich teleskopov môžete odhaliť stopy cudzích signálov alebo neobjavených exoplanét a zbierať sľubné údaje na skúmanie a štúdium doma. Späť na Zemi môžete investovať do modernizácie svojho vybavenia, aby ste mohli efektívnejšie analyzovať prichádzajúce údaje, zvýšiť kapacitu signálu ďalekohľadu alebo zvýšiť zásobu zdrojov – to všetko na rozšírenie rozsahu vášho hľadania, ktoré by mohlo viesť k objaveniu mimozemského života. Využite tiež viac ako 200 kariet, ktoré vám pomôžu vo vašom úsilí alebo zamerajte svoj výskum konkrétnym smerom, aby ste získali ďalšie bonusy a odmeny. Každá karta má jedinečné efekty a ilustrácie a zobrazuje skutočné technológie, projekty a objavy (ako ISS, Veľký hadrónový urýchľovač, Perseverance, sonda Voyager a mnohé ďalšie). Nájdenie stôp mimozemského života je len otázkou času – využite zdroje, ktoré máte k dispozícii, strategicky a možno sa stanete tým, kto prinesie najväčší vedecký príspevok k pokroku v našom chápaní mimozemského života v našej galaxii. SETI: Search for Extraterrestrial Intelligence vzdáva hold vesmírnemu a planetárnemu prieskumu, astronómii, pokračujúcemu hľadaniu známok života v rozľahlosti vesmíru a snahám pochopiť podstatu života vo vesmíre.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
40-160 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vo vesmírnej premýšľavej hre SETI: Search for Extraterrestrial Intelligence pre 1–4 hráčov vediete vedeckú inštitúciu, ktorej úlohou je hľadať stopy života mimo planéty Zem. Hra čerpá inšpiráciu zo súčasných, alebo nových technológií a úsilia v oblasti prieskumu vesmíru. Hráči budú skúmať blízke planéty a ich mesiace vypúšťaním sond zo Zeme, pričom využívajú neustále sa meniace polohy planét.

Rozhodnite sa, či pristanete na ich povrchu a odoberiete cenné vzorky, alebo zostanete na obežnej dráhe kvôli širšiemu prieskumu. Okrem toho, nasmerovaním svojich teleskopov môžete odhaliť stopy cudzích signálov alebo neobjavených exoplanét a zbierať sľubné údaje na skúmanie a štúdium doma. Späť na Zemi môžete investovať do modernizácie svojho vybavenia, aby ste mohli efektívnejšie analyzovať prichádzajúce údaje, zvýšiť kapacitu signálu ďalekohľadu alebo zvýšiť zásobu zdrojov – to všetko na rozšírenie rozsahu vášho hľadania, ktoré by mohlo viesť k objaveniu mimozemského života.

Využite tiež viac ako 200 kariet, ktoré vám pomôžu vo vašom úsilí alebo zamerajte svoj výskum konkrétnym smerom, aby ste získali ďalšie bonusy a odmeny. Každá karta má jedinečné efekty a ilustrácie a zobrazuje skutočné technológie, projekty a objavy (ako ISS, Veľký hadrónový urýchľovač, Perseverance, sonda Voyager a mnohé ďalšie).

Nájdenie stôp mimozemského života je len otázkou času – využite zdroje, ktoré máte k dispozícii, strategicky a možno sa stanete tým, kto prinesie najväčší vedecký príspevok k pokroku v našom chápaní mimozemského života v našej galaxii.

SETI: Search for Extraterrestrial Intelligence vzdáva hold vesmírnemu a planetárnemu prieskumu, astronómii, pokračujúcemu hľadaniu známok života v rozľahlosti vesmíru a snahám pochopiť podstatu života vo vesmíre.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
40-160 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Tomáš Holek
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje