Shanghaien
Názov hry vychádza z vtipného slangového pomenovania ešte vtipnejšej náborovej techniky pirátov (ktorú realizovali často v Šanghaji) - piráti opili návštevníkov krčmy, odvliekli ich na svoju loď a vyplávali. Potom im oznámili, že s primeranou odmenou budú môcť opustiť ich rady po pár rokoch... alebo dezertovať a zomrieť. V samotnej hre Shanghaien sa vžívate do prefíkaných náborárov a snažíte sa získať námorníkov rôznych národností do svojho tímu. Hádžete kockami a prideľujete ich kartám námorníkov alebo kartám schopností. Na základe prevahy kociek sa potom námorníci rozdeľujú medzi hráčov. Hru robí zaujímavou aj vyhodnocovanie zostáv námorníkov - nie vždy je najvýhodnejšie mať veľa kariet :) Príjemná, zaujímavá, oddychová hra pre dvoch s peknou témou. Odporúčame.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
14,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Názov hry vychádza z vtipného slangového pomenovania ešte vtipnejšej náborovej techniky pirátov (ktorú realizovali často v Šanghaji) - piráti opili návštevníkov krčmy, odvliekli ich na svoju loď a vyplávali. Potom im oznámili, že s primeranou odmenou budú môcť opustiť ich rady po pár rokoch... alebo dezertovať a zomrieť.

V samotnej hre Shanghaien sa vžívate do prefíkaných náborárov a snažíte sa získať námorníkov rôznych národností do svojho tímu. Hádžete kockami a prideľujete ich kartám námorníkov alebo kartám schopností. Na základe prevahy kociek sa potom námorníci rozdeľujú medzi hráčov. Hru robí zaujímavou aj vyhodnocovanie zostáv námorníkov - nie vždy je najvýhodnejšie mať veľa kariet :)

Príjemná, zaujímavá, oddychová hra pre dvoch s peknou témou. Odporúčame.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michael Schacht, Roman Pelek
Rok vydania:
2008
Hodnotenie hry
MM
16.6.2020
Velmi prijemna hra pre dvoch s netradicnym sposobom bodovania na zaver.
1 Hodnotenie
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje