Shit Happens: Zasraná práce
Shit Happens: Zasraná práce, je samostatne hrateľné rozšírenie hry Shit Happens, ktoré je tiež voľne kombinovateľné s inými rozšíreniami. Tentokrát obsahuje zbierku absurdných kariet so situáciami inšpirovanými prácou a zamestaním (prečo by chcel toto vôbec niekto hrať?). Shit Happens je vtipná kartová párty hra, ktorá je blázniva a prekvapivá ako skutočný život. Na každej karte je nejaká hrozná udalosť, ktorá sa stala, alebo by sa mohla stať. Každý hráč zoraďuje tieto karty pred sebou podľa toho aké mrzuté a katastrofálne mu pripadajú. Každá karta má pridelený "index mizérie" a hráči sa karty snažia správne zaradiť do svojho radu, v ktorom karty zoraďujú práve podľa tohto indexu podobne ako v hre Timeline. Karty hodnotilo množstvo expertov na duševné zdravie, takže index predstavuje akúsi priemernú hodnotu dopadu na ľudskú psychiku. Zvíťazí hráč, ktorý bude mať ako prvý pred sebou 10 správne zoradených kariet.
Odporúčaný vek:
18 rokov
Dĺžka hry:
20-60 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
16,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Shit Happens: Zasraná práce, je samostatne hrateľné rozšírenie hry Shit Happens, ktoré je tiež voľne kombinovateľné s inými rozšíreniami. Tentokrát obsahuje zbierku absurdných kariet so situáciami inšpirovanými prácou a zamestaním (prečo by chcel toto vôbec niekto hrať?).

Shit Happens je vtipná kartová párty hra, ktorá je blázniva a prekvapivá ako skutočný život. Na každej karte je nejaká hrozná udalosť, ktorá sa stala, alebo by sa mohla stať. Každý hráč zoraďuje tieto karty pred sebou podľa toho aké mrzuté a katastrofálne mu pripadajú. Každá karta má pridelený "index mizérie" a hráči sa karty snažia správne zaradiť do svojho radu, v ktorom karty zoraďujú práve podľa tohto indexu podobne ako v hre Timeline. Karty hodnotilo množstvo expertov na duševné zdravie, takže index predstavuje akúsi priemernú hodnotu dopadu na ľudskú psychiku. Zvíťazí hráč, ktorý bude mať ako prvý pred sebou 10 správne zoradených kariet.

Obsah hry:

200 kariet
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
20-60 min.
Odporúčaný vek:
18+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Andy Breckman
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje