Skákající králíček
Z nory vykukuje „Skákající králíček“ a bedlivo sleduje svoje mrkvové políčko. Na hráčoch je, aby jeho mrkvičku pekne „pozbierali“, ale pozor, nesmú ho vyľakať! Majte preto oči na stopkách – akonáhle vyskočí, musíte ho chytiť!Každý hráč postupne zatočí ručičkou na hracom kolese a vezme si toľko mrkiev, koľko ich je na obrázku, kde sa ručička zastavila. Môže to teda byť - jedna, dve, žiadna alebo jednu bude musieť dať preč zo svojho košíčka.Cieľom hry je odniesť si z králikovho políčka čo najviac mrkvičiek. Akonáhle vás však králiček pristihne, vyskočí zo svojho brlôžka. Vtedy ho musíte chytiť a hra končí. Komu sa to podarí, získa od ostatných hráčov mrkvičky naviac (od každého jednu).
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Z nory vykukuje „Skákající králíček“ a bedlivo sleduje svoje mrkvové políčko. Na hráčoch je, aby jeho mrkvičku pekne „pozbierali“, ale pozor, nesmú ho vyľakať! Majte preto oči na stopkách – akonáhle vyskočí, musíte ho chytiť!

Každý hráč postupne zatočí ručičkou na hracom kolese a vezme si toľko mrkiev, koľko ich je na obrázku, kde sa ručička zastavila. Môže to teda byť - jedna, dve, žiadna alebo jednu bude musieť dať preč zo svojho košíčka.

Cieľom hry je odniesť si z králikovho políčka čo najviac mrkvičiek. Akonáhle vás však králiček pristihne, vyskočí zo svojho brlôžka. Vtedy ho musíte chytiť a hra končí. Komu sa to podarí, získa od ostatných hráčov mrkvičky naviac (od každého jednu).

Obsah hry:
  • 1 nora
  • 1 skákajúci králik
  • 12 mrkvičiek
  • 1 žrebovacie koliesko
  • 4 farebné košíčky
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2014
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje