Slovensko – cestovná verzia
Pútavý zábavný kvíz o Slovenskej republike – teraz vo verzii vhodnej na cesty! V priebehu hry si nielen užijete kopec zábavy, ale zároveň sa o svojej krajine dozviete množstvo zaujímavých informácií.Cestovná verzia je určená i pre hráčov, ktorí už poznajú základnú hru Slovensko. Prostredníctvom tohto rozšírenia si zážitok z hry obohatia o úplne nové otázky.V hre nájdete 600 otázok rozdelených do šiestich tematických okruhov: história, kultúra, príroda/technika/veda, geografia, šport a rôzne. Odpovedajte na otázky, na jednej strane pyramídy preškrtnite päť polí, ktoré patria k piatim tematickým okruhom, ako prvý správne odpovedzte na finálnu otázku a stanete sa víťazom hry!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
10,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Pútavý zábavný kvíz o Slovenskej republike – teraz vo verzii vhodnej na cesty! 
V priebehu hry si nielen užijete kopec zábavy, ale zároveň sa o svojej krajine dozviete množstvo zaujímavých informácií.
Cestovná verzia je určená i pre hráčov, ktorí už poznajú základnú hru Slovensko. Prostredníctvom tohto rozšírenia si zážitok z hry obohatia o úplne nové otázky.
V hre nájdete 600 otázok rozdelených do šiestich tematických okruhov: história, kultúra, príroda/technika/veda, geografia, šport a rôzne. Odpovedajte na otázky, na jednej strane pyramídy preškrtnite päť polí, ktoré patria k piatim tematickým okruhom, ako prvý správne odpovedzte na finálnu otázku a stanete sa víťazom hry!

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje