Slovenský a český film
Svet filmov, rozprávok a seriálov je blízky skoro každému z nás. Ak si radi potrápite pamäť a preveríte znalosti o filmoch - skúste túto hru. Dá sa hrať aj v párty verzii! Hra Slovenský a český film nadväzuje na úspech vedomostných hier Český film, Světový film, ale aj vedomostných hier o Slovensku a Európe... V tejto vedomostnej hre nájdete 1800 otázok zo sveta slovenského a českého filmu. Otázky sú rozdelené do šiestich okruhov: film pred rokom 1989, film po roku 1989, tvorcovia a herci, večerníčky a rozprávky, filmové hlášky a rôzne. Obojstranný herný plán umožňuje hrať aj párty verziu tejto hry, v ktorej budete okrem odpovedania na otázky plniť aj zábavné úlohy formou hovorenia, pantomímy alebo kreslenia. Ten najúspešnejší z vás vstúpi na konci hry do siene filmovej slávy.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
24,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Svet filmov, rozprávok a seriálov je blízky skoro každému z nás. Ak si radi potrápite pamäť a preveríte znalosti o filmoch - skúste túto hru. Dá sa hrať aj v párty verzii!

Hra Slovenský a český film nadväzuje na úspech vedomostných hier Český film, Světový film, ale aj vedomostných hier o Slovensku a Európe... V tejto vedomostnej hre nájdete 1800 otázok zo sveta slovenského a českého filmu. Otázky sú rozdelené do šiestich okruhov: film pred rokom 1989, film po roku 1989, tvorcovia a herci, večerníčky a rozprávky, filmové hlášky a rôzne.

Obojstranný herný plán umožňuje hrať aj párty verziu tejto hry, v ktorej budete okrem odpovedania na otázky plniť aj zábavné úlohy formou hovorenia, pantomímy alebo kreslenia. Ten najúspešnejší z vás vstúpi na konci hry do siene filmovej slávy.

Obsah hry:

300 kariet s 1800 otázkami a odpoveďami, 100 kariet s 300 úlohami, obojstranný herný plán, 6 figúrok, 36 žetónov s kamerou v šiestich farbách, hracia kocka, presýpacie hodiny, pravidlá pre obidva varianty hry.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Rok vydania:
2011
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje