Smash Up: Marvel
Smash Up: Marvel je bláznivá kartová hra kombinújúca princíp obľúbenej hry Smash Up a sveta Marvel hrdinov, v ktorej sa hráči snažia dobyť viac zákaldní než súperi. Robia to pomocou podivných kombinácií herných frakcií. Na začiatku hry si každý hráč vytvorí herný balíček tak, že zmieša dve zdanlivo úplne odlišné frakcie. Každá kombinácia frakcií potom vyžaduje špecifickú stratégiu pri samotnej hre.  Ktoré kombinácie dokážu najlepšie porážať ostatné? Spoľahnete sa na kriminálne praktiky Hydry, alebo sa radšej pridáte na stranu hrdinov? Táto hra umožňuje fanúšikom vytvárať príbehy, ktoré vo vesmíre Marvel nikdy neexistovali. Aké kombo si vyberiete?
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
36,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Smash Up: Marvel je bláznivá kartová hra kombinújúca princíp obľúbenej hry Smash Up a sveta Marvel hrdinov, v ktorej sa hráči snažia dobyť viac zákaldní než súperi. Robia to pomocou podivných kombinácií herných frakcií. Na začiatku hry si každý hráč vytvorí herný balíček tak, že zmieša dve zdanlivo úplne odlišné frakcie. Každá kombinácia frakcií potom vyžaduje špecifickú stratégiu pri samotnej hre. 

Ktoré kombinácie dokážu najlepšie porážať ostatné? Spoľahnete sa na kriminálne praktiky Hydry, alebo sa radšej pridáte na stranu hrdinov? Táto hra umožňuje fanúšikom vytvárať príbehy, ktoré vo vesmíre Marvel nikdy neexistovali. Aké kombo si vyberiete?

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Sean Fletcher, Paul Peterson
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje