Smíšený les
Smíšený les je pekná prírodná hra, v ktorej 2-5 hráči súťažia v snahe "nazbierať" tie najcennejšie stromy, na ktoré chcú následne prilákať živočíšne druhy, vďaka čomu vytvoria ekologicky vyvážený biotop pre každého z jeho obyvateľov! Každý hráč má na začiatku hry v ruke šesť kariet, zobrazujúcich buď konkrétny druh stromu alebo dvoch lesných organizmov (zviera, rastlina, huba atď.). Karty organizmov sú rozdelené na polovicu, či už vertikálne alebo horizontálne a na každej z polovíc karty nájdete jedného z obyvateľov lesa. Vo vašom ťahu si buď potiahnite dvojicu kariet (je len na vás, či si potiahnete náhodné karty lícom nadol z doberacieho balíčka, alebo dve otočené karty z čistinky), alebo zahrajte jednu kartu. Do doberacieho balíčka pred začiatkom hry zamiešate tri zimné karty a keď je vytiahnutá tretia, posledná zimná karta, hra sa okamžite končí. Stačí vám podľa svojich stromov a obyvateľov lesa zrátať body a vyhráva ten, kto ich má najviac. Smíšený les patrí do hier od vydavateľstva Lookout so štítkom Lookout Greenline, vyrobených na papieri s certifikátom FSC a úplne sa vyhýbajúcim plastom.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
29,49 €
Dostupné od 26.7.2024
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dostupné od 26.7.2024
Predajňa BB: Dostupné od 26.7.2024
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Smíšený les je pekná prírodná hra, v ktorej 2-5 hráči súťažia v snahe "nazbierať" tie najcennejšie stromy, na ktoré chcú následne prilákať živočíšne druhy, vďaka čomu vytvoria ekologicky vyvážený biotop pre každého z jeho obyvateľov!

Každý hráč má na začiatku hry v ruke šesť kariet, zobrazujúcich buď konkrétny druh stromu alebo dvoch lesných organizmov (zviera, rastlina, huba atď.). Karty organizmov sú rozdelené na polovicu, či už vertikálne alebo horizontálne a na každej z polovíc karty nájdete jedného z obyvateľov lesa.

Vo vašom ťahu si buď potiahnite dvojicu kariet (je len na vás, či si potiahnete náhodné karty lícom nadol z doberacieho balíčka, alebo dve otočené karty z čistinky), alebo zahrajte jednu kartu.

Do doberacieho balíčka pred začiatkom hry zamiešate tri zimné karty a keď je vytiahnutá tretia, posledná zimná karta, hra sa okamžite končí. Stačí vám podľa svojich stromov a obyvateľov lesa zrátať body a vyhráva ten, kto ich má najviac.

Smíšený les patrí do hier od vydavateľstva Lookout so štítkom Lookout Greenline, vyrobených na papieri s certifikátom FSC a úplne sa vyhýbajúcim plastom.

Obsah hry:

• 180 kariet
• bodovací hárok
• herná doska
• pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kosch
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje