Sochy v akci
V tejto zábavnej hre sa snažíte zistiť, koho alebo čo predstavujú vaši skamenení priatelia. Je Zuzka medvedík čistotný alebo tuleň? Sedí Adam v kostolnej lavici alebo na elektrickom kresle? Možno budete mať záchvaty smiechu, keď zistíte čo vlastne vaši priatelia znázorňovali ako Sochy v akci. V každom kole sa všeci okrem jedného hráča (zberateľa) snažia skamenieť v pozícii, ktorá čo najlepšie vystihuje niektorú z osobností, miest či iných vecí zobrazených na aktuálnej karte zbierky. Akonáhle sú všeci pripravení, vstúpi zberateľ do miestnosti, poobzerá si kartu zbierky a skúsi uhádnuť kto je kto. Hra Sochy v akci oživí každú párty. Pozície na karte nie sú síce stále rovnako ťažké na znázornenie a občas vás bude "skamenené" telo bolieť, odmenou vám však bude poriadna porcia zábavy.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
3-14 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
14,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V tejto zábavnej hre sa snažíte zistiť, koho alebo čo predstavujú vaši skamenení priatelia. Je Zuzka medvedík čistotný alebo tuleň? Sedí Adam v kostolnej lavici alebo na elektrickom kresle? Možno budete mať záchvaty smiechu, keď zistíte čo vlastne vaši priatelia znázorňovali ako Sochy v akci.

V každom kole sa všeci okrem jedného hráča (zberateľa) snažia skamenieť v pozícii, ktorá čo najlepšie vystihuje niektorú z osobností, miest či iných vecí zobrazených na aktuálnej karte zbierky. Akonáhle sú všeci pripravení, vstúpi zberateľ do miestnosti, poobzerá si kartu zbierky a skúsi uhádnuť kto je kto.

Hra Sochy v akci oživí každú párty. Pozície na karte nie sú síce stále rovnako ťažké na znázornenie a občas vás bude "skamenené" telo bolieť, odmenou vám však bude poriadna porcia zábavy.

Obsah hry:
  • 250 kariet sbierok
  • 28 číslovaných kariet
  • 2 karty špecifikácie sbierky
  • bloček na zapisovanie bodov
  • pravidlá hry
  • krabička na karty
Parametre:
Počet hráčov:
3-14 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Sébastien Decad
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje