Solitaire Chess
Solitaire Chess je zábavný hlavolam, ktorý poteší nie len milovníkov šachu, ale každého, kto rád zamestná svoju šedú mozgovú kôru. Vďaka rôznym úrovniam obtiažnosti zadaní je hra prístupná ako mladším, tak aj skúsenejším lúskačom hlavolamov. Hlavolam obsahuje až 120 zadaní a je inšpirovaný pohybom šachových figúrok. Herná šachovnica má v tomto prípade len 16 políčok (4x4) a nájdete tu len figúrky jednej farby, pohybujúce sa rovnako, ako v klasickom šachu. V každom ťahu musíte pohnúť figúrkou tak, aby ste jednu "vyhodili". Cieľom lúštiteľa je takýmto spôsobom čo najskôr odstrániť všetky figúrky, až vám ostane len jedna. Vďaka praktickému magnetickému prevedeniu je hlavolam ideálnym spoločníkom nie len pri domácom lúštení, ale aj na cestách a výletoch.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Solitaire Chess je zábavný hlavolam, ktorý poteší nie len milovníkov šachu, ale každého, kto rád zamestná svoju šedú mozgovú kôru. Vďaka rôznym úrovniam obtiažnosti zadaní je hra prístupná ako mladším, tak aj skúsenejším lúskačom hlavolamov.

Hlavolam obsahuje až 120 zadaní a je inšpirovaný pohybom šachových figúrok. Herná šachovnica má v tomto prípade len 16 políčok (4x4) a nájdete tu len figúrky jednej farby, pohybujúce sa rovnako, ako v klasickom šachu. V každom ťahu musíte pohnúť figúrkou tak, aby ste jednu "vyhodili". Cieľom lúštiteľa je takýmto spôsobom čo najskôr odstrániť všetky figúrky, až vám ostane len jedna.

Vďaka praktickému magnetickému prevedeniu je hlavolam ideálnym spoločníkom nie len pri domácom lúštení, ale aj na cestách a výletoch.

 

Obsah hry:

herná plocha, 10 šachových figúrok, stránky zadaní, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Vesa Timonen
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje