Space Alert - Vzdálené horizonty
Vzdialené horizonty je súbor niekoľkých rozšírení k základnej hre Space Alert. Fungujú samostatne i všetky dokopy a prinesú vám kopec hodín napínavej tímovej zábavy. Starí nepriatelia vás už ničím neprekvapia? Nové karty ohrozenia vedia fázovať medzi dvoma realitami, používať megaštíty alebo usmažiť vás plazmovými zbraňami i cez plášť lode. Zdajú sa vám misie so žltými ohrozeniami príliš jednoduché? Je tu pre vás celá nová farba - červená. Stretnete tu obrie vesmírne kolosy, nepriateľov používajúcich tie najzáludnejšie triky i vnútorné ohrozenia tak strašné, že už ich ohlásenie vyvolá v posádke paniku.  Je pre vás bežný let už viacmenej rutinou? Systém dvojitých akcií vás naučí, ako zvládať viac vecí naraz, takže sa môžete pustiť do najvzdialenejších sektorov - nové CD obsahuje misie, ktoré by ste pomocou bežných pravidiel len ťažko zvládli. Chcete vedieť vypustiť dve rakety naraz? Chýba vám na lodi medik? A čo tak opraviť delo priamo za letu? Systém špecializácií umožní vašim postavám zdokonaliť sa v nejakej činnosti a naučiť sa tak skôr neuskutočniteľné triky. Je vám ľúto, že po skončení misie dobrodružstvo končí? Vytvorte si postavu kozmického prieskumníka a prežijete s ním jeho kariéru. S každým novým letom, s každým neobvyklým zážitkom alebo úspechom, získava vaša postava skúsenosti, zdokonaľuje sa a učí sa nové zručnosti. Rozšírenie je kompletne celé v češtine (vrátane kariet nepriateľov i pravidiel). Rozšírenie je hrateľné len so základnou hrou Space Alert. Z dôvodu nižšej ceny vychádza bez krabice, len v plastovom sáčku. Všetok herný materiál je možné ľahko pridať do krabice so základnou hrou a ušetriť tak miesto v skrini.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Vzdialené horizonty je súbor niekoľkých rozšírení k základnej hre Space Alert. Fungujú samostatne i všetky dokopy a prinesú vám kopec hodín napínavej tímovej zábavy.

  • Starí nepriatelia vás už ničím neprekvapia? Nové karty ohrozenia vedia fázovať medzi dvoma realitami, používať megaštíty alebo usmažiť vás plazmovými zbraňami i cez plášť lode.
  • Zdajú sa vám misie so žltými ohrozeniami príliš jednoduché? Je tu pre vás celá nová farba - červená. Stretnete tu obrie vesmírne kolosy, nepriateľov používajúcich tie najzáludnejšie triky i vnútorné ohrozenia tak strašné, že už ich ohlásenie vyvolá v posádke paniku. 
  • Je pre vás bežný let už viacmenej rutinou? Systém dvojitých akcií vás naučí, ako zvládať viac vecí naraz, takže sa môžete pustiť do najvzdialenejších sektorov - nové CD obsahuje misie, ktoré by ste pomocou bežných pravidiel len ťažko zvládli.
  • Chcete vedieť vypustiť dve rakety naraz? Chýba vám na lodi medik? A čo tak opraviť delo priamo za letu? Systém špecializácií umožní vašim postavám zdokonaliť sa v nejakej činnosti a naučiť sa tak skôr neuskutočniteľné triky.
  • Je vám ľúto, že po skončení misie dobrodružstvo končí? Vytvorte si postavu kozmického prieskumníka a prežijete s ním jeho kariéru. S každým novým letom, s každým neobvyklým zážitkom alebo úspechom, získava vaša postava skúsenosti, zdokonaľuje sa a učí sa nové zručnosti.

Rozšírenie je kompletne celé v češtine (vrátane kariet nepriateľov i pravidiel). Rozšírenie je hrateľné len so základnou hrou Space Alert. Z dôvodu nižšej ceny vychádza bez krabice, len v plastovom sáčku. Všetok herný materiál je možné ľahko pridať do krabice so základnou hrou a ušetriť tak miesto v skrini.

Obsah hry:

90 akčných kariet, 20 kariet schopností, 48 kariet nepriateľov, 7 odznakov, 16 číslovaných žetónov, žetóny interného nebezpečia, 1 CD, 1 denníček postavy, české pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Autor:
Vlaada Chvátil
Rok vydania:
2010
Hodnotenie hry
Martin
29.6.2018
Skvelé. Hra získala úplne nový rozmer dvojitými akciami a kariérou. Výborne premyslené, mechanika hry funguje, napätie narástlo, pritom je to stále hrateľné. Hoci do červených výziev sme sa zatiaľ nepustili... Určite odporúčam. Pre zasvätených - nepíšem to ja, ale môj siedmy klon...
1 Hodnotenie
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje