Speedway Champion
VSTÚPTE MEDZI ELITU JAZDCOV NA PLOCHEJ DRÁHE. Nakopni svoj stroj, nájdi ideálnu dráhu a nechaj súperov v prachu za svojim chrbtom. K víťazstvu ťa povedie Golden line, teda Zlatá stopa. Hra simuluje skutočné závody na plochej dráhe a umožňuje tebe a tvojim spoluhráčom zúčastniť sa nervy drásajúcích závodov v pohodlí domova. Zažijete nielen jazdu, ale vyskúšate si tiež aké to je, motorku na závod technicky pripraviť. Verné modely motoriek sa pohybujú po dráhe bez políčiek, pomocou dômyselného merača trasy a v zákrutách nasadia aj klasický plochodrážny šmyk. Rýchlosť motoriek je daná pozíciou na ovále a tiež vyladenosťou motorky a samozrejme nejakou tou náhodou zastúpenou kockami. K víťazstvu vám ale iba šťastie stačiť nebude, musíte rozpoznať, kedy náhode trochu pomôcť a zdravo zariskovať a kedy je naopak lepšie ubrať plyn. Hru si užijete rovnako dobre so svojim deťmi aj s kamarátmi. Bude len na vás, či sa budete agresívne biť o každý meter, alebo budete takticky vyčkávať a čakať na chybu súperov. Pokiaľ si ale správne nevyladíte svoju motorku, môže byť vaša snaha zbytočná. Hra má dve varianty – tréningovú jazdu a závod.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
24,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

VSTÚPTE MEDZI ELITU JAZDCOV NA PLOCHEJ DRÁHE.

Nakopni svoj stroj, nájdi ideálnu dráhu a nechaj súperov v prachu za svojim chrbtom. K víťazstvu ťa povedie Golden line, teda Zlatá stopa.

Hra simuluje skutočné závody na plochej dráhe a umožňuje tebe a tvojim spoluhráčom zúčastniť sa nervy drásajúcích závodov v pohodlí domova. Zažijete nielen jazdu, ale vyskúšate si tiež aké to je, motorku na závod technicky pripraviť. Verné modely motoriek sa pohybujú po dráhe bez políčiek, pomocou dômyselného merača trasy a v zákrutách nasadia aj klasický plochodrážny šmyk. Rýchlosť motoriek je daná pozíciou na ovále a tiež vyladenosťou motorky a samozrejme nejakou tou náhodou zastúpenou kockami. K víťazstvu vám ale iba šťastie stačiť nebude, musíte rozpoznať, kedy náhode trochu pomôcť a zdravo zariskovať a kedy je naopak lepšie ubrať plyn. Hru si užijete rovnako dobre so svojim deťmi aj s kamarátmi.

Bude len na vás, či sa budete agresívne biť o každý meter, alebo budete takticky vyčkávať a čakať na chybu súperov. Pokiaľ si ale správne nevyladíte svoju motorku, môže byť vaša snaha zbytočná.

Hra má dve varianty – tréningovú jazdu a závod.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jan Jalůvka
Rok vydania:
2011
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje