Spider-Man Maximum Carnage Team Pack: Marvel Dice Masters
Marvel Dice Masters: Spider-Man Maximum Carnage Team Pack je rozširujúci balíček pre hru Marvel Dice Master. Umožňuje hráčovi vytvoriť si vlastný tím hrdinov medzi ktorými sú napríklad Spider-man, Venom, Iron Fist, či Black Cat. Pri skombinovaní s akýmkoľvek Starter Packom z rady Marvel Dice Master získate všetko potrebné na hranie so svojim tímom. Nejedná sa teda o tredičný starter pack, neobsahuje NPC a akčné kocky a karty. Marvel Dice Masters je zberateľská kocková hra z rady Marvel Dice Masters, ktorá využíva osvedčený systém dice-buildingu hry Quarriors, od Michaela Elliotta a Erica M. Langa. V tejto hre si skladáte svoje tímy z komixových hrdinov Marvel univerza ako je Wolverine, Magneto, Captain America, Iron Man, Spider Man, Kyklop alebo Quicksilver. Základna sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre hru dvoch hráčov, ale dá sa ďalej rozširovať pomocou boosterov, podobne ako niektoré kartové zberateľské hry typu Magic: the Gathering alebo Legend of the Five Ring.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
9,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Marvel Dice Masters: Spider-Man Maximum Carnage Team Pack je rozširujúci balíček pre hru Marvel Dice Master. Umožňuje hráčovi vytvoriť si vlastný tím hrdinov medzi ktorými sú napríklad Spider-man, Venom, Iron Fist, či Black Cat. Pri skombinovaní s akýmkoľvek Starter Packom z rady Marvel Dice Master získate všetko potrebné na hranie so svojim tímom. Nejedná sa teda o tredičný starter pack, neobsahuje NPC a akčné kocky a karty.

Marvel Dice Masters je zberateľská kocková hra z rady Marvel Dice Masters, ktorá využíva osvedčený systém dice-buildingu hry Quarriors, od Michaela Elliotta a Erica M. Langa.

V tejto hre si skladáte svoje tímy z komixových hrdinov Marvel univerza ako je Wolverine, Magneto, Captain America, Iron Man, Spider Man, Kyklop alebo Quicksilver. Základna sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre hru dvoch hráčov, ale dá sa ďalej rozširovať pomocou boosterov, podobne ako niektoré kartové zberateľské hry typu Magic: the Gathering alebo Legend of the Five Ring.

 

Obsah hry:
  • 24 kariet
  • 16 kociek
Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Mike Elliott, Eric M. Lang
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje