Stapelspiel Wackelfanten
Stapelspiel Wackelfanten je hra zo série hier od firmy HABA. Sú to hry určené špeciálne pre malé detičky okolo 2 rokov a sú zamerané na rozvoj detí v rôznych oblastiach - jemká motorika, hmatové vnímanie, trénovanie pamäte, vývoj rečových schopností, prvé porozumenie hraniu s pravidlami atď. Stapelspiel Wackelfanten je hra so zvieratkami pre najmenšie deti od 2 rokov. Je primárne zameraná na rozvoj motoriky, no zároveň predkladá pred deti prvé logické problémy. V tejto hre majú deti za úlohu postaviť z drevených slonov rôzne zostavy podľa zadaní rôznych obtiažností. Môžu však použiť aj vlastnú fantáziu a vytvárať vlastné zostavy.  
Odporúčaný vek:
2 roky
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Stapelspiel Wackelfanten je hra zo série hier od firmy HABA. Sú to hry určené špeciálne pre malé detičky okolo 2 rokov a sú zamerané na rozvoj detí v rôznych oblastiach - jemká motorika, hmatové vnímanie, trénovanie pamäte, vývoj rečových schopností, prvé porozumenie hraniu s pravidlami atď.

Stapelspiel Wackelfanten je hra so zvieratkami pre najmenšie deti od 2 rokov. Je primárne zameraná na rozvoj motoriky, no zároveň predkladá pred deti prvé logické problémy. V tejto hre majú deti za úlohu postaviť z drevených slonov rôzne zostavy podľa zadaní rôznych obtiažností. Môžu však použiť aj vlastnú fantáziu a vytvárať vlastné zostavy.  

Obsah hry:
  • 10 drevených slonov
  • 5 obojstranných kartónových dosiek úloh
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
2+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Momentálne nedostupné
19,99 €
Momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje