Star Realms Box Set
Star Realms je mimoriadne svižná, bojová kartová hra, pre 1-4 hráčov, ktorá kombinuje veľkú mieru interakcie kompetitívnych kartoviek, vesmírnu tematiku a zábavnosť deckbuildingu! Vytvorte svoju vlastnú hviezdnu ríšu! Vybudujte armádu, prostredníctvom lodnej dopravy a obchodu zvýšte svoju prosperitu. Mocná flotila vojnových lodí ochráni to, čo je vaše, a vezme si to, čo nie je! Počas hry využívajte obchod na pridávanie nových lodí a základní pre váš balíček. Počas hry tieto lode a základne generujú silné efekty, ďalší obchod a boj s cieľom poraziť vášho súpera a jeho základne. Ak znížite súperovo skóre na nulu, vyhrávate! Súprava Star Realms Box Set obsahuje všetky karty zo Star Realms Core Set a Gambit Set, plus hernú dosku a dva ďalšie štartovacie balíčky, ktoré poskytujú úžasnú hrateľnosť pre 2-4 hráčov. Ďalej tu nájdete karty výziev Nemesis Beast a Pirates of the Dark Star poskytujúce ďalšie možnosti samostatného a kooperatívneho hrania! Každá krabica je teda kompletnou hrou pre 4 hráčov, obsahujúca pravidlá a 162 kariet.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
34,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Star Realms je mimoriadne svižná, bojová kartová hra, pre 1-4 hráčov, ktorá kombinuje veľkú mieru interakcie kompetitívnych kartoviek, vesmírnu tematiku a zábavnosť deckbuildingu!

Vytvorte svoju vlastnú hviezdnu ríšu! Vybudujte armádu, prostredníctvom lodnej dopravy a obchodu zvýšte svoju prosperitu. Mocná flotila vojnových lodí ochráni to, čo je vaše, a vezme si to, čo nie je! Počas hry využívajte obchod na pridávanie nových lodí a základní pre váš balíček. Počas hry tieto lode a základne generujú silné efekty, ďalší obchod a boj s cieľom poraziť vášho súpera a jeho základne. Ak znížite súperovo skóre na nulu, vyhrávate!

Súprava Star Realms Box Set obsahuje všetky karty zo Star Realms Core Set a Gambit Set, plus hernú dosku a dva ďalšie štartovacie balíčky, ktoré poskytujú úžasnú hrateľnosť pre 2-4 hráčov. Ďalej tu nájdete karty výziev Nemesis Beast a Pirates of the Dark Star poskytujúce ďalšie možnosti samostatného a kooperatívneho hrania! Každá krabica je teda kompletnou hrou pre 4 hráčov, obsahujúca pravidlá a 162 kariet.

 

Obsah hry:

• Folding game board
• Four pairs of score cards
• Four 10-card starting decks
• 16 Explorer cards
• 83-card main deck
• 13 Gambit cards
• 2 Oversized Challenge Cards
• Rulebook

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Darwin Kastle, Rob Dougherty
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje