Star Realms Frontiers
Star Realms: Frontiers je samostatná hra pre 1-4 hráčov a dá sa skombinovať  so základnou hrou Star Realms alebo hrou Colony Wars, aby ste mohli hrať až v šiestich hráčoch. Obsahuje taktiež mód pre kooperatívne hranie a novú hernú mechaniku. Star Realms je rýchla kartová vesmírna bojová hra. Podobne ako v hrách Dominion, World of Tanks, Legendary, či Ascension si počas hry budujete svoj balíček kariet. V hre budujete svoju vesmírnu stanicu, povolávate rôzne vesmírne lode a snažíte sa zničiť základne súperov. Do hry sa zapájajú 4 rôzne frakcie - je dobré zvažovať z ktorých frakcií si budujete flotilu, keďže mnohé vlastnosti lodí sa aktivujú až keď je prítomná iná loď rovnakej frakcie. Star Realms je silne konfrontačná hra, ktorá kombinuje veľkú mieru interakcie bojových kartoviek typu Magic: the Gathering a zábavnosť deckbuildingu. Naviac sa vám celá hra zmestí do vrecka. 
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
20-45 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
23,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Star Realms: Frontiers je samostatná hra pre 1-4 hráčov a dá sa skombinovať  so základnou hrou Star Realms alebo hrou Colony Wars, aby ste mohli hrať až v šiestich hráčoch. Obsahuje taktiež mód pre kooperatívne hranie a novú hernú mechaniku.

Star Realms je rýchla kartová vesmírna bojová hra. Podobne ako v hrách Dominion, World of Tanks, Legendary, či Ascension si počas hry budujete svoj balíček kariet. V hre budujete svoju vesmírnu stanicu, povolávate rôzne vesmírne lode a snažíte sa zničiť základne súperov. Do hry sa zapájajú 4 rôzne frakcie - je dobré zvažovať z ktorých frakcií si budujete flotilu, keďže mnohé vlastnosti lodí sa aktivujú až keď je prítomná iná loď rovnakej frakcie.

Star Realms je silne konfrontačná hra, ktorá kombinuje veľkú mieru interakcie bojových kartoviek typu Magic: the Gathering a zábavnosť deckbuildingu. Naviac sa vám celá hra zmestí do vrecka. 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
20-45 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Robert Dougherty, Darwin Kastle
Rok vydania:
2018
Herné rozšírenia
Star Realms: DESTROYER MECH Playmat
skladom posledné kusy
17,99 €
Star Realms: ION STATION Playmat
objednáme pre vás
17,99 €
Star Realms: INFESTED MOON Playmat
skladom posledné kusy
17,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje