Star Wars: Destiny - Rivals Draft Set
Turnajová sada ku hre Star Wars Destiny. Zažite niečo nové a mimoriadne so Star Wars: Destiny - Rivals Draft Set Star Wars: Destiny je zberateľská kartovo-kocková hra nielen pre milovníkov Star Wars. Hra je mechanizmami podobná obľúbeným Dice Master-om.  Star Wars: Destiny - Rivals Draft Set je turnajová sada, ktorá obsahuje 20 kariet a 9 kociek. Sada je určená na turnaje formátu draft alebo sealed.  V draft turnaji hráči potrebujú jeden Rivals Draft Set a 6 boostrov z ktorejkoľvek série Star Wars: Destiny. Hráči si postupne posúvajú karty (hráči otvoria 3 boostre, vyberú si kartu, zvyšné posunú ďalšiemu hráčovi atď.), až pokým si nevytvoria balík, ktorý zmiešajú s Rivals Draft Set.  Vo formáte sealed hráči potrebujú Rivals Draft Set a 8 boostrov z ktorejkoľvek série Star Wars: Destiny. Všetci naraz otvoria svoj Rivals Draft Set a 8 boostrov a vytvoria si 20-30 kartový balík.  V obidvoch formátoch hráči po vytvorení balíka odohrajú sériu hier s tým istým balíkom.   
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
14,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Turnajová sada ku hre Star Wars Destiny. Zažite niečo nové a mimoriadne so Star Wars: Destiny - Rivals Draft Set

Star Wars: Destiny je zberateľská kartovo-kocková hra nielen pre milovníkov Star Wars. Hra je mechanizmami podobná obľúbeným Dice Master-om. 

Star Wars: Destiny - Rivals Draft Set je turnajová sada, ktorá obsahuje 20 kariet a 9 kociek. Sada je určená na turnaje formátu draft alebo sealed. 

V draft turnaji hráči potrebujú jeden Rivals Draft Set a 6 boostrov z ktorejkoľvek série Star Wars: Destiny. Hráči si postupne posúvajú karty (hráči otvoria 3 boostre, vyberú si kartu, zvyšné posunú ďalšiemu hráčovi atď.), až pokým si nevytvoria balík, ktorý zmiešajú s Rivals Draft Set. 

Vo formáte sealed hráči potrebujú Rivals Draft Set a 8 boostrov z ktorejkoľvek série Star Wars: Destiny. Všetci naraz otvoria svoj Rivals Draft Set a 8 boostrov a vytvoria si 20-30 kartový balík. 

V obidvoch formátoch hráči po vytvorení balíka odohrajú sériu hier s tým istým balíkom.   

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Lukas Litzsinger
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje