Star Wars X-Wing: HWK-290 Expansion Pack
Toto rozšírenie spoločenskej hry Star Wars X-Wing  je v angličtine a tento jazyk je na jeho hranie potrebný, preto aj popis uvádzame v anglickom jazyku: Designed by Corellian Engineering Corporation to resemble a bird in flight, the “hawk” series excels in its role as a personal transport. The HWK-290 Expansion Pack comes with one detailed miniature at 1/270 scale, a maneuver dial, all necessary tokens, six upgrades, and four pilots, including the renowned Kyle Katarn. Each HWK-290 provides a wide range of support options for your squad and can be outfitted with both a turret weapon and crew member.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
13,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Toto rozšírenie spoločenskej hry Star Wars X-Wing  je v angličtine a tento jazyk je na jeho hranie potrebný, preto aj popis uvádzame v anglickom jazyku:

Designed by Corellian Engineering Corporation to resemble a bird in flight, the “hawk” series excels in its role as a personal transport. The HWK-290 Expansion Pack comes with one detailed miniature at 1/270 scale, a maneuver dial, all necessary tokens, six upgrades, and four pilots, including the renowned Kyle Katarn. Each HWK-290 provides a wide range of support options for your squad and can be outfitted with both a turret weapon and crew member.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Jason Little
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Objednáme pre Vás
29,99 €
Objednáme pre Vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje