Star Wars X-Wing (Second Edition): Droid Tri-Fighter Expansion Pack
Star Wars X-Wing (Second Edition): Droid Tri-Fighter Expansion Pack je ďalším rozšírením pre hru Star Wars: X-Wing Miniatures Game (Second Edition). Toto rozšírenie spoločenskej hry Star Wars X-Wing  je v angličtine a tento jazyk je na jeho hranie potrebný, preto aj popis uvádzame v anglickom jazyku: Designed by the Colicoid Creation Nest and manufactured by Phlac-Arphocc Automata Industries, the heuristic processers of Droid Tri-Fighters allow these deadly ships to analyze and adapt to enemy tactics in-flight. Deployed late in the Clone Wars, these aggressive starfighters, and the destructive buzz droids they carry, pose a serious threat to even veteran Jedi pilots. Within this expansion you'll find everything you need to add one of these aggressive droids to your Separatist squadrons, beginning with a beautifully detailed, pre-painted Droid Tri-Fighter miniature. This miniature is accompanied by six ship cards inviting you to choose a specific set of programming for it as well as seven upgrade cards that give you the freedom to outfit it with a variety of weapons, systems, and more.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
23,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Star Wars X-Wing (Second Edition): Droid Tri-Fighter Expansion Pack je ďalším rozšírením pre hru Star Wars: X-Wing Miniatures Game (Second Edition).

Toto rozšírenie spoločenskej hry Star Wars X-Wing  je v angličtine a tento jazyk je na jeho hranie potrebný, preto aj popis uvádzame v anglickom jazyku:

Designed by the Colicoid Creation Nest and manufactured by Phlac-Arphocc Automata Industries, the heuristic processers of Droid Tri-Fighters allow these deadly ships to analyze and adapt to enemy tactics in-flight. Deployed late in the Clone Wars, these aggressive starfighters, and the destructive buzz droids they carry, pose a serious threat to even veteran Jedi pilots.

Within this expansion you'll find everything you need to add one of these aggressive droids to your Separatist squadrons, beginning with a beautifully detailed, pre-painted Droid Tri-Fighter miniature. This miniature is accompanied by six ship cards inviting you to choose a specific set of programming for it as well as seven upgrade cards that give you the freedom to outfit it with a variety of weapons, systems, and more.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje