Star Wars X-Wing (Second Edition): Resistance Transport
Star Wars X-Wing (Second Edition): Resistance Transport je rozšírenie pre bojovú hru Star Wars X-Wing (Second Edition).  Hra je v angličtine a tento jazyk je na jej hranie potrebný, preto aj popis uvádzame v anglickom jazyku: The Resistance Transport is a custom-built shuttle used by the Resistance as a troop carrier and gunship. Its modular design means the vessel's cockpit pod can be flown independently on missions that don't require heavy weaponry or transport capability.  With the Resistance Transport Expansion Pack, you can put this versatile ship to use in both its forms. In addition to both a Resistance Transport ship miniature and a Resistance Transport Pod ship miniature, you'll also find several high-ranking Resistance officers ready to join your crew, eight pilots prepped for battle, and four Quick Build cards to help you jump into the fight right away. 
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
35,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Star Wars X-Wing (Second Edition): Resistance Transport je rozšírenie pre bojovú hru Star Wars X-Wing (Second Edition)

Hra je v angličtine a tento jazyk je na jej hranie potrebný, preto aj popis uvádzame v anglickom jazyku:

The Resistance Transport is a custom-built shuttle used by the Resistance as a troop carrier and gunship. Its modular design means the vessel's cockpit pod can be flown independently on missions that don't require heavy weaponry or transport capability. 

With the Resistance Transport Expansion Pack, you can put this versatile ship to use in both its forms. In addition to both a Resistance Transport ship miniature and a Resistance Transport Pod ship miniature, you'll also find several high-ranking Resistance officers ready to join your crew, eight pilots prepped for battle, and four Quick Build cards to help you jump into the fight right away. 

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Jason Little
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje