Star Wars X-Wing: Y-Wing Expansion Pack
Y-Wing je síce pomalšia a horšie manévrovateľná stíhačka ako X-Wing, no jej štíty a výzbroj sú oveľa lepšie - na výber sú opäť 4 piloti a 4 vylepšenia. Toto rozšírenie spoločenskej hry Star Wars X-Wing: Y-Wing Expansion Pack je v angličtine a tento jazyk je na jeho hranie potrebný, preto aj popis uvádzame v anglickom jazyku: Although slower and less maneuverable than the X-Wing, the Y-Wing makes up for its shortcomings with superior armament, armor, and shielding. In addition to its other weapons, the Y-Wing makes use of an ion cannon that is capable of disabling enemy ships without destroying them. The staple of the Rebellion until the arrival of the X-Wing, this craft is still known as one of the most durable starfighters in the galaxy. If you are looking to add a rugged fighter to your squadron, look no further than the Y-Wing Expansion Pack, which includes Rebel squadron leader Horton Salm and three additional pilots. Designated as Gray Leader during the Battle of Endor, Salm is a crack shot, and even from long distances, he can nail his target. Upgrade his ship with an ion cannon, and temporarily gain the upper hand by incapacitating enemy ships.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
13,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Y-Wing je síce pomalšia a horšie manévrovateľná stíhačka ako X-Wing, no jej štíty a výzbroj sú oveľa lepšie - na výber sú opäť 4 piloti a 4 vylepšenia.

Toto rozšírenie spoločenskej hry Star Wars X-Wing: Y-Wing Expansion Pack je v angličtine a tento jazyk je na jeho hranie potrebný, preto aj popis uvádzame v anglickom jazyku:

Although slower and less maneuverable than the X-Wing, the Y-Wing makes up for its shortcomings with superior armament, armor, and shielding. In addition to its other weapons, the Y-Wing makes use of an ion cannon that is capable of disabling enemy ships without destroying them. The staple of the Rebellion until the arrival of the X-Wing, this craft is still known as one of the most durable starfighters in the galaxy.

If you are looking to add a rugged fighter to your squadron, look no further than the Y-Wing Expansion Pack, which includes Rebel squadron leader Horton Salm and three additional pilots. Designated as Gray Leader during the Battle of Endor, Salm is a crack shot, and even from long distances, he can nail his target. Upgrade his ship with an ion cannon, and temporarily gain the upper hand by incapacitating enemy ships.

 

Obsah hry:

Pilot Cards

  • Horton Salm
  • "Dutch" Vander
  • Gray Squadron Pilot
  • Gold Squadron Pilot

Upgrade Cards

  • Proton Torpedoes x2
  • Ion Cannon Turret
  • R5-D8
  • R2 Astromech
Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Jason Little
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje