Super Mario Bros Power Up Card Game
V kartovej hre Super Mario Bros, Power Up Card Game sa hráči snažia o jediné - prežiť nebezpečenstvá Hubového kráľovstva a bezpečne sa dostať späť na hrad. Na to je potrebná poriadna dávka zdravého rozumu, dedukčné schopnosti a odhad, ako poraziť tých, ktorí číhajú cestou. V každom kole hráči dostanú náhodne jednu tajnú kartu s číslom úrovne 1 - 12. Hráči si ju pozrú a môžu si ju po poradí vymeniť s hráčom po pravici. Získajú niečo lepšie? Možné to je! Ak niekto z hráčov dostane kartu hradu, je odolný voči výmene kariet a iným nebezpečenstvám v danom kole. Po tom, čo si každý vymenil karty, môžu hráči hrať karty "?Block", ktoré ich posilnia. Kto má na konci kola najmenej bodov, stráca jeden život. Hráč, ktorý stratí všetky svoje 4 životy, vypadáva z hry.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-60 min.
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Jazyk hry:
14,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V kartovej hre Super Mario Bros, Power Up Card Game sa hráči snažia o jediné - prežiť nebezpečenstvá Hubového kráľovstva a bezpečne sa dostať späť na hrad. Na to je potrebná poriadna dávka zdravého rozumu, dedukčné schopnosti a odhad, ako poraziť tých, ktorí číhajú cestou.

V každom kole hráči dostanú náhodne jednu tajnú kartu s číslom úrovne 1 - 12. Hráči si ju pozrú a môžu si ju po poradí vymeniť s hráčom po pravici. Získajú niečo lepšie? Možné to je! Ak niekto z hráčov dostane kartu hradu, je odolný voči výmene kariet a iným nebezpečenstvám v danom kole. Po tom, čo si každý vymenil karty, môžu hráči hrať karty "?Block", ktoré ich posilnia. Kto má na konci kola najmenej bodov, stráca jeden život. Hráč, ktorý stratí všetky svoje 4 životy, vypadáva z hry.

Parametre:
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Dĺžka hry:
20-60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje