Superfarmár a Jazvec - Limitovaná edícia
Pri príležitosti 15. výročia pôsobenia vydavateľstva Granna na slovenskom trhu, pripravilo toto vydavateľstvo pre priaznivcov svojich hier limitovanú edíciu obľúbenej rodinnej hry Superfarmár spolu s rozšírením Jazvec! Je to tiež pocta autorovi hry, matematikovi Karolovi Borsukovi, jazvec sa totiž po poľsky povie borsuk. Hra Superfarmár má veľmi zaujímavú históriu. Vznikla pred 50 rokmi a jej tvorcom je významný matematik Karol Borsuk. Pravidlá hry, ktoré sa opierajú o zásady matematiky a logiky, nútia hráča počítať, predvídať, plánovať a kalkulovať s rizikom. Táto jedinečná hra učí deti aj rodičov strategicky rozmýšľať. Oproti základnej verzii hry je táto farebnejšia a priestornejšia a tiež obsahuje popri základných pravidlách aj novú, dynamickejšiu hernú variantu.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pri príležitosti 15. výročia pôsobenia vydavateľstva Granna na slovenskom trhu, pripravilo toto vydavateľstvo pre priaznivcov svojich hier limitovanú edíciu obľúbenej rodinnej hry Superfarmár spolu s rozšírením Jazvec! Je to tiež pocta autorovi hry, matematikovi Karolovi Borsukovi, jazvec sa totiž po poľsky povie borsuk.

Hra Superfarmár má veľmi zaujímavú históriu. Vznikla pred 50 rokmi a jej tvorcom je významný matematik Karol Borsuk. Pravidlá hry, ktoré sa opierajú o zásady matematiky a logiky, nútia hráča počítať, predvídať, plánovať a kalkulovať s rizikom. Táto jedinečná hra učí deti aj rodičov strategicky rozmýšľať. Oproti základnej verzii hry je táto farebnejšia a priestornejšia a tiež obsahuje popri základných pravidlách aj novú, dynamickejšiu hernú variantu.

Obsah hry:
  • 4 hracie plochy – ohrady
  • 2 rôzne dvanásťstenné kocky
  • 120 kartičiek s obrázkami zvierat (60 králikov, 24 oviec, 20 prasiat, 12 kráv, 4 kone)
  • 4 figúrky malých psov
  • 2 figúrky veľkých psov
  • rozšírenie Jazvec
  • návod
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Karol Borsuk
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje