Ta-Da!
Tohtoročná Kúzelnícka talentová šou sľubuje, že bude mimoriadne vzrušujúca, s čarodejníkmi a čarodejnicami zo široka-ďaleka. Hráči v úlohe kúzelníkov-súťažiacich sa pokúsia dokázať, že sú najtalentovanejší a najšikovnejší kúzelníci spomedzi všetkých. Ta-Da! sa hrá na niekoľko rýchlych, trochu chaotických kôl. Každý hráč zanietene hádže kockami v úsilí nazbierať elementy potrebné na to, aby mohol použiť kúzlo. V každom hode kockami môže hráč ku kúzlu pridať len jednu kocku a následne ostatnými hádže nanovo. Hneď ako dokončí kúzlo zvolá Ta-Dá! a je o krok bližšie k víťaztvu v Talentovej šou. Avšak počas každého kola sa vyloží niektorá zo špeciálnych kariet, ktorá vám trošku skomplikuje vaše zbieranie elementov a urobí ho zábavnejším, ako napríklad, že si celé kolo musíte držať pod nosom ukazovák, alebo vydávať zvieracie zvuky a mnohé ďalšie!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
24,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Tohtoročná Kúzelnícka talentová šou sľubuje, že bude mimoriadne vzrušujúca, s čarodejníkmi a čarodejnicami zo široka-ďaleka. Hráči v úlohe kúzelníkov-súťažiacich sa pokúsia dokázať, že sú najtalentovanejší a najšikovnejší kúzelníci spomedzi všetkých.

Ta-Da! sa hrá na niekoľko rýchlych, trochu chaotických kôl. Každý hráč zanietene hádže kockami v úsilí nazbierať elementy potrebné na to, aby mohol použiť kúzlo. V každom hode kockami môže hráč ku kúzlu pridať len jednu kocku a následne ostatnými hádže nanovo. Hneď ako dokončí kúzlo zvolá Ta-Dá! a je o krok bližšie k víťaztvu v Talentovej šou.

Avšak počas každého kola sa vyloží niektorá zo špeciálnych kariet, ktorá vám trošku skomplikuje vaše zbieranie elementov a urobí ho zábavnejším, ako napríklad, že si celé kolo musíte držať pod nosom ukazovák, alebo vydávať zvieracie zvuky a mnohé ďalšie!

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Stephen Avery
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje