Tajemný hrad
Rodinná dobrodružná hra, v ktorej hrdinovia pátrajú po princezne a objavujú pritom komnaty starého hradu.Počas tejto výpravy môžu hráči naraziť na duchov, gnómov a iných obyvateľov tohto tajomného hradu. Víťazom sa stane osoba, ktorá ako prvá porazí drakov, a oslobodí princeznu.  V priebehu hry hráči preskúmavajú hrad a to postupným prikladaním dielikov chodieb, na ktorých ich môžu čakať rôzne stretnutia - s nepriateľmi, s predmetmi, ktoré treba na splnenie úlohy. S nepriateľmi bojujete prostredníctvom 12-stennej kocky, musíte hodiť číslo vyššie ako má uvedené nepriateľ. Dieliky chodieb majú puzzle tvar a umožňujú v podstate nekonečné možností pri zostavovaní herného plánu!
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
15,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Rodinná dobrodružná hra, v ktorej hrdinovia pátrajú po princezne a objavujú pritom komnaty starého hradu.
Počas tejto výpravy môžu hráči naraziť na duchov, gnómov a iných obyvateľov tohto tajomného hradu. Víťazom sa stane osoba, ktorá ako prvá porazí drakov, a oslobodí princeznu. 

V priebehu hry hráči preskúmavajú hrad a to postupným prikladaním dielikov chodieb, na ktorých ich môžu čakať rôzne stretnutia - s nepriateľmi, s predmetmi, ktoré treba na splnenie úlohy. S nepriateľmi bojujete prostredníctvom 12-stennej kocky, musíte hodiť číslo vyššie ako má uvedené nepriateľ. Dieliky chodieb majú puzzle tvar a umožňujú v podstate nekonečné možností pri zostavovaní herného plánu!

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje