Talisman: Legendary Tales
Pred dávnymi storočiam ukuli legendárni kováčski majstri Korunu moci. Kto si položí na hlavu tento kúzelný artefakt s neuveriteľnou mocou ovládne celý svet. Neskôr bola Koruna moci uložená za Portál do bezpečia pred zlými silami. Portálom smie prejsť len ten, kto vlastní jeden z piatich talizmanov. Tie sa ale v priebehu rokov stratili a treba ich nájsť skôr, než sa k ním dostane zlo, ktoré chce vládnuť svetu. Talisman: Legendary Tales je veľmi pekne spracovaná rodinná hra, odohrávajúca sa vo fantasy svete, ktorý poznáme z kultovej hry Talisman, v ktorej hráči musia spolupracovať, aby našli 5 vzácnych talizmanov a spoločne zabránili zlým silám zvíťaziť. Hra obsahuje 5 jednotlivých dobrodružstiev, ktoré sú navzájom prepojené. Cieľom každého dobrodružstva je nájsť jeden zo stratených talizmanov za určitý čas, s ktorým ale viete trochu pracovať počas hrania. Každý hráč má svoju vlastnú postavu, ktorú si počas dobrodružstiev vylepšuje. Dobrodružstvá sú znovuhrateľné, je možné odohrať aj viac dobrodružstiev počas jedného herného popoludnia. Hra v podstate neobsahuje texty (okrem veľkých kariet jednotlivých dobrodružstiev, tie si čítate spoločne), takže ju kľudne môžete hrať aj s menšími deťmi vo veku okolo 7 rokov. Hra má síce na škatuli uvedený vek hráčov 14+, ale reálne je určená pre deti od 8 rokov.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-45 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
37,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Pred dávnymi storočiam ukuli legendárni kováčski majstri Korunu moci. Kto si položí na hlavu tento kúzelný artefakt s neuveriteľnou mocou ovládne celý svet. Neskôr bola Koruna moci uložená za Portál do bezpečia pred zlými silami. Portálom smie prejsť len ten, kto vlastní jeden z piatich talizmanov. Tie sa ale v priebehu rokov stratili a treba ich nájsť skôr, než sa k ním dostane zlo, ktoré chce vládnuť svetu.

Talisman: Legendary Tales je veľmi pekne spracovaná rodinná hra, odohrávajúca sa vo fantasy svete, ktorý poznáme z kultovej hry Talisman, v ktorej hráči musia spolupracovať, aby našli 5 vzácnych talizmanov a spoločne zabránili zlým silám zvíťaziť. Hra obsahuje 5 jednotlivých dobrodružstiev, ktoré sú navzájom prepojené. Cieľom každého dobrodružstva je nájsť jeden zo stratených talizmanov za určitý čas, s ktorým ale viete trochu pracovať počas hrania. Každý hráč má svoju vlastnú postavu, ktorú si počas dobrodružstiev vylepšuje. Dobrodružstvá sú znovuhrateľné, je možné odohrať aj viac dobrodružstiev počas jedného herného popoludnia. Hra v podstate neobsahuje texty (okrem veľkých kariet jednotlivých dobrodružstiev, tie si čítate spoločne), takže ju kľudne môžete hrať aj s menšími deťmi vo veku okolo 7 rokov.

Hra má síce na škatuli uvedený vek hráčov 14+, ale reálne je určená pre deti od 8 rokov.

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
20-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michael Palm, Lukas Zach
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje