Tempo Tempo
Tempo Tempo je rýchla a zábavná hra určená pre najmenších hráčov od 4 rokov, v ktorej musia čo najrýchlejšie priraďovať jednotlivé zvieratká ku vzorom - kartám, na ktorých sú časti zvieracích kožúškov. Na začiatku hry každý hráč dostane sadu kariet so zvieratkami (kravičku, zajaca, psíka, leoparda, hyenu a lienku). V hre je ešte balík kariet so vzormi, kde každá karta ukazuje časť zvieratka, jeho farbu a charakteristický farebný vzor. Každá takáto karta prislúcha jednému zo zvieratiek, ktoré majú hráči na ruke. V každom kole jeden z hráčov otočí vrchnú kartu so vzorom a hráči sa snažia čo najrýchlejšie zahrať odpovedajúce zvieratko zo svojej ruky. Hráč, ktorý ako prvý zahrá správnu kartu, získa kartu so vzorom a kartu zvieratka si vráti na ruku. Ak sa pomýli obidve karty musí odhodiť. Správnosť sa dá jednoducho overiť priložením jednej karty na druhú (karty zvierat majú okrúhly výrez) a pomocou motýlikov, ktorí sú na všetkých kartách. Pokiaľ sú rovnako otočení, zahraná karta je správna (viď obrázky). Hrá sa kým sa neminie balík s kartami vzorov. Vyhrá hráč, ktorému sa podarí nazbierať najviac kariet vzorov.                       
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
7,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Tempo Tempo je rýchla a zábavná hra určená pre najmenších hráčov od 4 rokov, v ktorej musia čo najrýchlejšie priraďovať jednotlivé zvieratká ku vzorom - kartám, na ktorých sú časti zvieracích kožúškov.

Na začiatku hry každý hráč dostane sadu kariet so zvieratkami (kravičku, zajaca, psíka, leoparda, hyenu a lienku). V hre je ešte balík kariet so vzormi, kde každá karta ukazuje časť zvieratka, jeho farbu a charakteristický farebný vzor. Každá takáto karta prislúcha jednému zo zvieratiek, ktoré majú hráči na ruke.

V každom kole jeden z hráčov otočí vrchnú kartu so vzorom a hráči sa snažia čo najrýchlejšie zahrať odpovedajúce zvieratko zo svojej ruky. Hráč, ktorý ako prvý zahrá správnu kartu, získa kartu so vzorom a kartu zvieratka si vráti na ruku. Ak sa pomýli obidve karty musí odhodiť. Správnosť sa dá jednoducho overiť priložením jednej karty na druhú (karty zvierat majú okrúhly výrez) a pomocou motýlikov, ktorí sú na všetkých kartách. Pokiaľ sú rovnako otočení, zahraná karta je správna (viď obrázky). Hrá sa kým sa neminie balík s kartami vzorov. Vyhrá hráč, ktorému sa podarí nazbierať najviac kariet vzorov. 

           

         

Obsah hry:
  • 24 kariet zvieratiek
  • 24 kariet vzorov 
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Susanne Kummer, Thomas Liesching
Rok vydania:
2008
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje