That Escalated Quickly
That Escalated Quickly je bláznivá párty hra, v ktorej sa snažíte spolupracovať a popri tom tiež zistiť o svojich spoluhráčoch mnoho zaujímavého! Zahráte si ju už dvaja, ale zabaví sa pri nej aj väčšia skupina. Ten hráč, ktorý je na ťahu, prečíta jednu jednoduchú otázku (ako napr. Získal som superhrdinské schopnosti po pohryzení zvieraťom. Aké zviera ma uhryzlo?) a následne každý hráč dostane kartu s číslom a snaží sa vymyslieť odpoveď, ktorá zodpovedá danému číslu (napr. od najslabšieho po najsilnejšie zviera). Následne ten hráč, ktorý sa pýtal, musí zoradiť odpovede, ako si myslí, že by mali byť zoradené. Keď sa to podarí, získate body, keď nie, aspoň sa dozviete niečo nové od spoluhráčov s ich odôvodnením!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
24,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

That Escalated Quickly je bláznivá párty hra, v ktorej sa snažíte spolupracovať a popri tom tiež zistiť o svojich spoluhráčoch mnoho zaujímavého! Zahráte si ju už dvaja, ale zabaví sa pri nej aj väčšia skupina.

Ten hráč, ktorý je na ťahu, prečíta jednu jednoduchú otázku (ako napr. Získal som superhrdinské schopnosti po pohryzení zvieraťom. Aké zviera ma uhryzlo?) a následne každý hráč dostane kartu s číslom a snaží sa vymyslieť odpoveď, ktorá zodpovedá danému číslu (napr. od najslabšieho po najsilnejšie zviera). Následne ten hráč, ktorý sa pýtal, musí zoradiť odpovede, ako si myslí, že by mali byť zoradené. Keď sa to podarí, získate body, keď nie, aspoň sa dozviete niečo nové od spoluhráčov s ich odôvodnením!

Obsah hry:

150 kariet s otázkami
10 kariet s číslami
bodovacia tabuľka
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ian Clayman, Carol Mertz, Aurélien Picolet
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje