The Last Banquet
The Last Banquet je hra pre veľkú skupinu 6 až 25 ľudí. Každý hráč prevezme úlohu člena Kráľovského dvora, od samotného kráľa až po zbožného opáta, strašidelnú Bielu pani či uhladeného baróna. Hrajúc za svoju postavu, hráči používajú akcie typické pre ich postavu, aby splnili rôzne úlohy ich tímu. Avšak svoje akcie musíš používať rozumne, keďže Kráľ pozorne hľadá akékoľvek známky nelojality a nie všetci pri banketovom stole sú na vašej strane. Uchádzaj sa o Kráľovu priazeň, zatiaľ čo sleduješ vlastné ciele a intrigy. Viacero scenárov plných intríg, tímovej spolupráce, hraní rolí a blafovania robí z hry The Last Banquet výbornú hru pre veľkú skupinu ľudí, v ktorej neviete, kto hrá s vami a kto sa vás snaží dobehnúť a prekaziť vaše ciele.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
6-25 hráčov
Jazyk hry:
27,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

The Last Banquet je hra pre veľkú skupinu 6 až 25 ľudí. Každý hráč prevezme úlohu člena Kráľovského dvora, od samotného kráľa až po zbožného opáta, strašidelnú Bielu pani či uhladeného baróna. Hrajúc za svoju postavu, hráči používajú akcie typické pre ich postavu, aby splnili rôzne úlohy ich tímu. Avšak svoje akcie musíš používať rozumne, keďže Kráľ pozorne hľadá akékoľvek známky nelojality a nie všetci pri banketovom stole sú na vašej strane. Uchádzaj sa o Kráľovu priazeň, zatiaľ čo sleduješ vlastné ciele a intrigy.

Viacero scenárov plných intríg, tímovej spolupráce, hraní rolí a blafovania robí z hry The Last Banquet výbornú hru pre veľkú skupinu ľudí, v ktorej neviete, kto hrá s vami a kto sa vás snaží dobehnúť a prekaziť vaše ciele.

Obsah hry:
  • 25 Character Cards
  • 9 Item Tokens
  • 20 Faction Pendants (10 Rose and 10 Tower)
  • 10 Veto Tokens
  • 20 Metal Lanyards
  • 1 Cardboard Scepter
Parametre:
Počet hráčov:
6-25 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Michael Nietzer, Oliver Wolf, Britta Wolf
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje