The Lord of the Rings: Tales of Middle-Earth Draft Booster Pack - Magic: The Gathering
Obľúbený príbeh a postavy známe z Pána prsteňov sa stretávajú s napínavým svetom Magic: The Gathering v tejto špeciálnej edícii. Vyskúšajte najobľúbenejší formát Magicu a bojujte o osud Stredozeme. Nechaj sa pohltiť zberateľskou kartovou hrou Magic: The Gathering. Dodaj silu svojmu balíčku pomocou balenia Magic: The Gathering - The Lord of the Rings: Tales of Middle-Earth Draft Booster Pack a rozdrv svojich protivníkov. Draft Boostery sú prispôsobené na hranie limited formátov Draft a Sealed Deck. S kamarátmi tak môžete vyskúšať túto edíciur v priamom súboji alebo si precvičiť stavbu balíčka z otvorených kariet. Draft Booster Pack obsahuje: 1 Rare karta alebo vyššia3 Uncommon karty10 Common kariet (jedna z nich môže byť foilová)1 Basic land karta1 Token alebo Helper karta
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
4,49 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Obľúbený príbeh a postavy známe z Pána prsteňov sa stretávajú s napínavým svetom Magic: The Gathering v tejto špeciálnej edícii. Vyskúšajte najobľúbenejší formát Magicu a bojujte o osud Stredozeme.

Nechaj sa pohltiť zberateľskou kartovou hrou Magic: The Gathering. Dodaj silu svojmu balíčku pomocou balenia Magic: The Gathering - The Lord of the Rings: Tales of Middle-Earth Draft Booster Pack a rozdrv svojich protivníkov.

Draft Boostery sú prispôsobené na hranie limited formátov Draft a Sealed Deck. S kamarátmi tak môžete vyskúšať túto edíciur v priamom súboji alebo si precvičiť stavbu balíčka z otvorených kariet.

Draft Booster Pack obsahuje:

1 Rare karta alebo vyššia
3 Uncommon karty
10 Common kariet (jedna z nich môže byť foilová)
1 Basic land karta
1 Token alebo Helper karta

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje