The Lord of the Rings: Tales of Middle-Earth Jumpstart Vol. 2 Booster Pack - Magic: The Gathering
Obľúbený príbeh a postavy známe z Pána prsteňov sa stretávajú s napínavým svetom Magic: The Gathering v tejto špeciálnej edícii. Vyskúšajte najobľúbenejší formát Magicu a bojujte o osud Stredozeme. Jumpstart booster je unikátny balík, ktorý v podstate kombinuje ostatné typy boostrov (Draft, Set a Collector). Prináša nový spôsob hrania tým, že kombinuje limited a constructed formáty. Zoberiete 2 Jumpstart Booster Packy, zamiešate ich a môžete hrať. Každý Jumpstart Booster Pack má nejakú tému a obsahuje 20 kariet, v každom nájdete 2 Traditional Foil Land karty a 2 Rare alebo Mythic Rare (1 karta dizajnovaná iba pre Jumpstart packy a 1 kartu z hlavného setu.) Jumpstart Vol. 2 Booster Packy prinášajú ďaľších 5 tém prostredníctvom ktorých môžete objavovať Stredozem. (Vol. 1 obsahuje 10 tém, po 2 v 5 farbách, ktoré zmiešate a hráte.)
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
5,49 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Obľúbený príbeh a postavy známe z Pána prsteňov sa stretávajú s napínavým svetom Magic: The Gathering v tejto špeciálnej edícii. Vyskúšajte najobľúbenejší formát Magicu a bojujte o osud Stredozeme.

Jumpstart booster je unikátny balík, ktorý v podstate kombinuje ostatné typy boostrov (Draft, Set a Collector). Prináša nový spôsob hrania tým, že kombinuje limited a constructed formáty. Zoberiete 2 Jumpstart Booster Packy, zamiešate ich a môžete hrať. Každý Jumpstart Booster Pack má nejakú tému a obsahuje 20 kariet, v každom nájdete 2 Traditional Foil Land karty a 2 Rare alebo Mythic Rare (1 karta dizajnovaná iba pre Jumpstart packy a 1 kartu z hlavného setu.) Jumpstart Vol. 2 Booster Packy prinášajú ďaľších 5 tém prostredníctvom ktorých môžete objavovať Stredozem. (Vol. 1 obsahuje 10 tém, po 2 v 5 farbách, ktoré zmiešate a hráte.)

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje