The Secret Of Monte Cristo
The Secret of Monte Cristo je hra na motívy slávneho románu Alexandra Dumasa - Gróf Monte Cristo. Jeho hlavný hrdina Edmont Dantés, nespravodlivo uväznený, dozvedá sa od starého spoluväzňa o tajomnom ostrove Monte Cristo, kde sa ukrýva veľký poklad. Dantés uteká z väzenia, aby poklad získal a s ním aj spravodlivosť.  Hráči sa snažia získať čo najväčšiu časť z pokladu. Na to potrebujú byť na tom správnom mieste a v tom správnom čase. Hráči vykonávajú akcie na základe "ukazovateľa akcií". Ten pozostáva zo štyroch naklonených drážok, kde každá drážka predstavuje inú akciu. V drážkach majú hráči guličky vo svojej farbe. Drážky sa vyhodnocujú postupne, t.z. hráč, ktorého gulička je na spodku v prvej drážke vykoná danú akciu a premiestni túto guličku na vrch inej drážky. potom spodná gulička z druhej drážky, tretej a tak ďalej. Každé kolo sa otáča nová karta, ktorá určuje aký typ pokladu sa bude dať objaviť toto kolo. Hráči môžu poklad získať ak majú na danom mieste viac svojich figuriek a majú na ruke tie správne karty, aby mohli poklad odniesť. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
34,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

The Secret of Monte Cristo je hra na motívy slávneho románu Alexandra Dumasa - Gróf Monte Cristo. Jeho hlavný hrdina Edmont Dantés, nespravodlivo uväznený, dozvedá sa od starého spoluväzňa o tajomnom ostrove Monte Cristo, kde sa ukrýva veľký poklad. Dantés uteká z väzenia, aby poklad získal a s ním aj spravodlivosť. 

Hráči sa snažia získať čo najväčšiu časť z pokladu. Na to potrebujú byť na tom správnom mieste a v tom správnom čase. Hráči vykonávajú akcie na základe "ukazovateľa akcií". Ten pozostáva zo štyroch naklonených drážok, kde každá drážka predstavuje inú akciu. V drážkach majú hráči guličky vo svojej farbe. Drážky sa vyhodnocujú postupne, t.z. hráč, ktorého gulička je na spodku v prvej drážke vykoná danú akciu a premiestni túto guličku na vrch inej drážky. potom spodná gulička z druhej drážky, tretej a tak ďalej. Každé kolo sa otáča nová karta, ktorá určuje aký typ pokladu sa bude dať objaviť toto kolo. Hráči môžu poklad získať ak majú na danom mieste viac svojich figuriek a majú na ruke tie správne karty, aby mohli poklad odniesť. 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Charles Chevallier, Arnaud Urbon
Rok vydania:
2011
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje