Ticket to Ride: Europe - 15th Anniversary Edition EN
Ticket to Ride: Europe - 15th Anniversary Edition je luxusná edícia tejto skvelej rodinnej hry, ktorou jej autori oslavujú jej 15. narodeniny. Na tejto verzii si dali naozaj záležať, prepracovali všetky komponenty, vylepšili grafiku a pridali aj niečo nové o čom svedčí aj samotná nadštandardná veľkosť krabice. Zhruba o 30% väčší herný plán, prepracované detailné plastové vagóny a stanice uložené v nádherných a jedinečných plechových krabičkách, všetko nové vylepšené, hra je umeleckým dielom, ktoré je naviac rozšírené o všetky zatiaľ známe karty cieľových staníc. Hra obsahuje 1 veľkú mapu európskych vlakových trás s novými ilustráciami, 5 plechových krabičiek, z ktorých každá obsahuje 45 detailne tvarovaných vagónov, 15 farebných staníc, 5 bodovacích žetónov, pravidlá, 110 kariet vagónov, všetkých 108 doposiaľ vydaných kariet cieľových staníc, 1 kartu Európsky Express bonus a 1 referenčnú kartu Veľké mestá Európy. Z tieňa londýnskeho Big Benu až po týčiace sa oblúky rímskeho Kolosea, od brilantných cibuľovitých kopúl v Moskve po majestátnu Eiffelovku v v Paríži! Ticket to Ride: Europe - 15th Anniversary Edition vás zavedie do veľkých miest Európy na prelome storočia.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
99,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Ticket to Ride: Europe - 15th Anniversary Edition je luxusná edícia tejto skvelej rodinnej hry, ktorou jej autori oslavujú jej 15. narodeniny. Na tejto verzii si dali naozaj záležať, prepracovali všetky komponenty, vylepšili grafiku a pridali aj niečo nové o čom svedčí aj samotná nadštandardná veľkosť krabice. Zhruba o 30% väčší herný plán, prepracované detailné plastové vagóny a stanice uložené v nádherných a jedinečných plechových krabičkách, všetko nové vylepšené, hra je umeleckým dielom, ktoré je naviac rozšírené o všetky zatiaľ známe karty cieľových staníc. Hra obsahuje 1 veľkú mapu európskych vlakových trás s novými ilustráciami, 5 plechových krabičiek, z ktorých každá obsahuje 45 detailne tvarovaných vagónov, 15 farebných staníc, 5 bodovacích žetónov, pravidlá, 110 kariet vagónov, všetkých 108 doposiaľ vydaných kariet cieľových staníc, 1 kartu Európsky Express bonus a 1 referenčnú kartu Veľké mestá Európy.

Z tieňa londýnskeho Big Benu až po týčiace sa oblúky rímskeho Kolosea, od brilantných cibuľovitých kopúl v Moskve po majestátnu Eiffelovku v v Paríži! Ticket to Ride: Europe - 15th Anniversary Edition vás zavedie do veľkých miest Európy na prelome storočia.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alan R. Moon
Rok vydania:
2021
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje