Time's up! Party (EN)
Párty edícia, vystavaná na populárnej hre Time's Up! vyzýva hráčov na exkurziu do sveta popkultúry! Uhádnete mená slávnych ľudí, názvy filmov, či videohier? Balíček kariet sa odovzdáva medzi tímami, pokiaľ sa nevyčerpá. Hráči sa počas troch kôl snažia prinútiť ostatných, aby uhádli rovnakú sadu zadaní. V každom kole sa jeden člen tímu snaží primäť svojich spoluhráčov uhádnuť čo najviac z nich za 30 sekúnd. V 1. kole je povolený takmer akýkoľvek druh nápovedy. V 2. kole nemôže použiť viac ako jedno slovo a v záverečnom 3. kole nie sú povolené žiadne slová a musí vám stačiť umenie pantomímy!
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
4-12 hráčov
Jazyk hry:
19,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Párty edícia, vystavaná na populárnej hre Time's Up! vyzýva hráčov na exkurziu do sveta popkultúry! Uhádnete mená slávnych ľudí, názvy filmov, či videohier?

Balíček kariet sa odovzdáva medzi tímami, pokiaľ sa nevyčerpá. Hráči sa počas troch kôl snažia prinútiť ostatných, aby uhádli rovnakú sadu zadaní. V každom kole sa jeden člen tímu snaží primäť svojich spoluhráčov uhádnuť čo najviac z nich za 30 sekúnd. V 1. kole je povolený takmer akýkoľvek druh nápovedy. V 2. kole nemôže použiť viac ako jedno slovo a v záverečnom 3. kole nie sú povolené žiadne slová a musí vám stačiť umenie pantomímy!

Obsah hry:

1sand timer, 220 cards, 1 rulebook, 1 bag, A biographies book and 1 scorebook

Parametre:
Počet hráčov:
4-12 hráčov
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Peter Sarrett
Rok vydania:
2004
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje