Timeline British History - My country Eco Blister
Timeline British History - My country blister je zábavná vedomostná hra určená pre tých, ktorí majú radi sadu hier Timeline a britskú históriu! Každý hráč dostane niekoľko kariet s tematikou britskej histórie, športu, hudby, ale aj objavov a vynálezov, ktoré sa postupne snažíte správne umiestniť na časovú os. Hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich kariet vyhráva.  Mohol zájsť Jack rozparovač na kriketový zápas, či William Shakespeare zaznamenať devastačný Londýnsky požiar v jednej zo svojich divadelných hier?
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
10,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Timeline British History - My country blister je zábavná vedomostná hra určená pre tých, ktorí majú radi sadu hier Timeline a britskú históriu!

Každý hráč dostane niekoľko kariet s tematikou britskej histórie, športu, hudby, ale aj objavov a vynálezov, ktoré sa postupne snažíte správne umiestniť na časovú os. Hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich kariet vyhráva. 

Mohol zájsť Jack rozparovač na kriketový zápas, či William Shakespeare zaznamenať devastačný Londýnsky požiar v jednej zo svojich divadelných hier?

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje